Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-10-2016, 22:24   #1
Odene
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-02-2016
Skąd: Łódź
Model: Focus mk 3
Silnik: 1.6 EB 150km
Rocznik: 2011
Postów: 82
Lightbulb Uszczelka w drzwiach czy tylko w aso ?

Hej,

Ostatnio w mojej Foce popsuła się uszczelka, chyba jej połączenie pękło i zwisa mi, muszą ją przycinać drzwiami. Jest to uszczelka w drzwiach od strony kierowcy.

Jako że nie lubię bawić się w majsterkowicza, chciałem wymienić uszczelką u mechanika. Usłyszałem od niego informacje że nie ma uszczelek do Foki na sprzedaż i takie rzeczy tylko w ASO. Ewentualnie może mi podkleić ją taśmą dwustronną ale to będzie prowizorka.

Czy faktycznie tak jest? Taka naprawa tylko w ASO? Ile taka przyjemność w ASO kosztuje? I jak da się u mechanik to ile uszczelka + robocizna?..

Pzdr!

Odene jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2016, 23:02   #2
adnim
ford::average
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 11-03-2016
Skąd: Szczecin
Model: focus mk3
Silnik: 1,6 ti-vti 125
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Uszczelka w drzwiach

Podklej sam taśma dwustronną. Mi tez dyndały dwie. Przykleiłem i spokój. Ten typ tak ma.
Zreszta poczytaj na forum. Jest juz taki temat.
adnim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2016, 23:18   #3
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: Uszczelka w drzwiach

A autor tematu to jakiś niepełnosprawny ? [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , prosze sobie wejść , zobaczyć ile kosztuje , zamówić , pod domem wyrwać starą i wcisnąć nową , chwila roboty .

A może w ogóle ona tylko wypadła , a nie uszkodziła się ?
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2016, 23:26   #4
Odene
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-02-2016
Skąd: Łódź
Model: Focus mk 3
Silnik: 1.6 EB 150km
Rocznik: 2011
Postów: 82
Domyślnie Odp: Uszczelka w drzwiach

Napisałem, że nie lubię bawić się w majsterkowanie. Skąd od razu podejrzenie niepełnosprawności? Na Allegro można wiele rzeczy kupić, nie koniecznie każda może spełnić swoją rolę.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : Mile widziany link, zanim założyłem topic szukałem jednak na podobny temat nie natrafiłem. Opcja szukaj nie pomogła D:
Może faktycznie to taśmą ogarnąć..

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 24-10-2016 o 14:30
Odene jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2016, 11:52   #5
adnim
ford::average
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 11-03-2016
Skąd: Szczecin
Model: focus mk3
Silnik: 1,6 ti-vti 125
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Uszczelka w drzwiach

Cytat:
Napisał Lukasz2525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A autor tematu to jakiś niepełnosprawny ?
Kolega nie lepszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., autor tematu mówi o foce mk3 a ty dajesz linka do mk2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W mk3 uszczelki są klejone.

Bump: @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : Mile widziany link, zanim założyłem topic szukałem jednak na podobny temat nie natrafiłem. Opcja szukaj nie pomogła D:
Może faktycznie to taśmą ogarnąć..[/QUOTE]

szukajka działa: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez adnim ; 24-10-2016 o 11:54
adnim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2016, 12:20   #6
Jasper
ford::beginner
 
Imię: Bogusław
Zarejestrowany: 24-11-2012
Skąd: Kraków
Model: Kuga
Silnik: EcoBoost 1.5 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 29
Domyślnie Odp: Uszczelka w drzwiach

Kilka dni temu wymieniałem dokładnie taką uszczelkę (przód, strona kierowcy) w ASO w Krakowie, koszt uszczelka plus wymiana ok. 300 zł, z czego sama usczelka to ok. 220. Może nie było tanio, ale pasuje idealnie.
Jasper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2016, 12:29   #7
Odene
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-02-2016
Skąd: Łódź
Model: Focus mk 3
Silnik: 1.6 EB 150km
Rocznik: 2011
Postów: 82
Domyślnie Odp: Uszczelka w drzwiach

Cytat:
Napisał adnim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega nie lepszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., autor tematu mówi o foce mk3 a ty dajesz linka do mk2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W mk3 uszczelki są klejone.

Bump: @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : Mile widziany link, zanim założyłem topic szukałem jednak na podobny temat nie natrafiłem. Opcja szukaj nie pomogła D:
Może faktycznie to taśmą ogarnąć..
Cytat:
szukajka działa: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Faktycznie, również użyję kropelki lub taśmy dwustronnej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odene jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2016, 12:32   #8
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Uszczelka w drzwiach

Cytat:
Napisał Jasper Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kilka dni temu wymieniałem dokładnie taką uszczelkę (przód, strona kierowcy) w ASO w Krakowie, koszt uszczelka plus wymiana ok. 300 zł, z czego sama usczelka to ok. 220. Może nie było tanio, ale pasuje idealnie.
To się nadaje do wątku: najzabawniejsze ceny w ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Odene Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Faktycznie, również użyję kropelki lub taśmy dwustronnej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja już się trzyma prawie rok na taśmie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2016, 13:14   #9
adnim
ford::average
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 11-03-2016
Skąd: Szczecin
Model: focus mk3
Silnik: 1,6 ti-vti 125
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Uszczelka w drzwiach

Cytat:
Napisał Jasper Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kilka dni temu wymieniałem dokładnie taką uszczelkę (przód, strona kierowcy) w ASO w Krakowie, koszt uszczelka plus wymiana ok. 300 zł, z czego sama usczelka to ok. 220. Może nie było tanio, ale pasuje idealnie.
W życiu bym tyle za to nie dał. Przecież za dwa lata i tak odpadnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To powinno podchodzić pod akcję serwisową !!!
adnim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2016, 18:37   #10
Jasper
ford::beginner
 
Imię: Bogusław
Zarejestrowany: 24-11-2012
Skąd: Kraków
Model: Kuga
Silnik: EcoBoost 1.5 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 29
Domyślnie Odp: Uszczelka w drzwiach czy tylko w aso ?

Autor wątku zapytał o cenę w ASO - odpowiedziałem. Nikomu nie podpowiadam co ma zrobić i czy mu się to opłaca.
Jasper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.