Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-01-2022, 21:16   #421
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,040
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM) -wymiana

Czy możesz podać nr FINIS modułu BCMi z końcową literą "N"?

Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 21:26   #422
pmiras
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-12-2010
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM) -wymiana

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy możesz podać nr FINIS modułu BCMi z końcową literą "N"?
Czesc, jest to gdzie na naklejce modulu moze? mam tylko jego zdj, samochod stoi u mechanika, wiec nic innego nie sprawdze ;(
pmiras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 21:47   #423
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,040
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM) -wymiana

Pytanie nie było do Ciebie, tylko do @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .
Nr FINIS nie znajdziesz na nalepce. Będzie nr fabryczny części.


Tak, czy siak BCMi: BG9T-14A073-CN nie znajdziesz, bo go po prostu nigdy nie wyprodukowano. Aukcja wylinkowana przez @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest na 100% źle opisana
Brak naklejki IMHO od razu "pachnie" oszustwem i dyskwalifikuje taki moduł.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 21:52   #424
pmiras
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-12-2010
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM) -wymiana

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - "tanio nie jest" ale też "tragedii nie ma" - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tym razem zerknąłem do opisu i jest "sprawny 100%"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzieki, widzialem ogloszenie ale brak oznaczen jakos do mnie nie przemowilGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W kazdym badz razie ogromne dzieki za pomoc
pmiras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 21:52   #425
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,050
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM) -wymiana

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Tak, czy siak BCMi: BG9T-14A073-CN nie znajdziesz, bo go po prostu nigdy nie wyprodukowano. ...od razu "pachnie" oszustwem i dyskwalifikuje taki moduł.
Tu bym nie przesadzał... Modułów bez naklejki to ja widziałem już nie wiem ile... W Fordzie ostatnio rzadko, ale np. do mojego Mitsu to "z naklejką to można ze świeczką szukać"...

Albo się traktuje, że "na allegro sprzedają legalni sprzedawcy z prawem zwrotu części" albo trzeba wziąć pożyczkę, zabrać 3,5k zł ze sobą i "zapisać się na nowy moduł w ASO"... Każdy oczywiście ma swoją "elastyczność akceptacji tego rodzaju tyransakcji".

Cytat:
Napisał pmiras Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzieki, widzialem ogloszenie ale brak oznaczen jakos do mnie nie przemowilGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ...
Nie ma problemu - dziś jestem w nastroju "pomocowym" - więc tu - do oceny przez Kolegę @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - stosowny moduł z "kompletem nalepek"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 17-01-2022 o 21:57
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 21:59   #426
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,040
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM) -wymiana

Dlatego dodałem, że to moje skromne zdanie.


Jak ja bym był w pilnej potrzebie, to chyba wydałbym te 8 stów raczej za poprawnie opisany moduł. Oszczędność czasu ma dla mnie chyba dzisiaj większą wartość niż "oszczędność" 3 stówek na niepewnym module. Przecież ten moduł trzeba będzie jeszcze z autem "połączyć" i ktoś, kto to będzie robił w sytuacji złego modułu skasuje banknoty podwójnie.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 22:02   #427
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,050
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM) -wymiana

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Przecież ten moduł trzeba będzie jeszcze z autem "połączyć" i ktoś, kto to będzie robił w sytuacji złego modułu skasuje banknoty podwójnie.
Moduł da się sprawdzić samemu "przed parowaniem". Oczywiście trzeba mieć forscana i kabel. Oraz nieco wprawy i wiedzy. A z tymi z nalepką szansa na "ojej okazał się zły? To przepraszam..." też wcale nie jest zerowa i konsekwencje podobne...
W takim razie zawsze jeszcze jest "opcja ASO za 3,5 k zł"...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 22:15   #428
pmiras
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-12-2010
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM) -wymiana

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moduł da się sprawdzić samemu "przed parowaniem". Oczywiście trzeba mieć forscana i kabel. Oraz nieco wprawy i wiedzy. A z tymi z nalepką szansa na "ojej okazał się zły? To przepraszam..." też wcale nie jest zerowa i konsekwencje podobne...
W takim razie zawsze jeszcze jest "opcja ASO za 3,5 k zł"...
ASO zakrzyczalo 2,3k za goly modul, "nie byli w stanie podac" ceny kodowania z miejsca, wiec pewnie bliscy jestesmy 3,5k za komplet. Pomijajac to wszytsko zachodze w glowe jakim cudem woda dostala sie do BCM, pod schowek!!! jak byl wyjmowany faktycznie wszystkie styki w gnizdzie do ktorego wchodzi SWC zielone... w srodku z tego co uslyszalem jeszcze gorzej
pmiras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 22:21   #429
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,040
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM) -wymiana

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
do oceny przez Kolegę @Parch ... - stosowny moduł z "kompletem nalepek"...
A propos oceny - zaryzykowałbym zakup, bo moduł (oprócz nalepek) wygląda "zdrowo".
Oczywiście cena jest wysoka i kupiłbym tylko będąc "w potrzebie".


Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moduł da się sprawdzić samemu "przed parowaniem". Oczywiście trzeba mieć forscana i kabel. Oraz nieco wprawy i wiedzy.
Echhhh Tadeuszu. Jakby to o Ciebie chodziło, to nie śmiałbym się wymądrzać. Ale tu gablota stoi u mechanika i obawiam się, że zanim @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zdąży przebrnąć właściwe tematy i zrobić doktoraty z kabli, programów, itp. to wcześniej stwierdzi, że "Ford guano wort".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał pmiras Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pomijajac to wszytsko zachodze w glowe jakim cudem woda dostala sie do BCM, pod schowek!!! jak byl wyjmowany faktycznie wszystkie styki w gnizdzie do ktorego wchodzi SWC zielone... w srodku z tego co uslyszalem jeszcze gorzej
No i właśnie się zaczynaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 22:25   #430
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,990
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM) -wymiana

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W takim razie zawsze jeszcze jest "opcja ASO za 3,5 k zł"...
Tadziu zaniżyłeś cenę za moduł
Cytat:
Napisał pmiras Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ASO zakrzyczalo 2,3k za goly modul, "nie byli w stanie podac" ceny kodowania z miejsca, wiec pewnie bliscy jestesmy 3,5k za komplet.
nie za nowy chyba że jakiś pułkownik im zalega , bo aktualna cena za nowy jest 3887 zł brutto
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.