Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-04-2015, 19:48   #521
KUBUSS
ford::beginner
 
Imię: jakub
Zarejestrowany: 13-05-2012
Skąd: jarocin
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 BENZYNKA LPG BRC
Rocznik: 2009
Postów: 9
Domyślnie Odp: Listwy chrom przy szybach

wygląd super napisz ile to kosztowało tzn listwy jestem bardzo zainteresowany i jestem na etapie poszukiwań takich do swojej black panther zdradz namiary

KUBUSS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2015, 19:51   #522
Kamo04
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 14-01-2015
Skąd: Maków Mazowiecki
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 21
Domyślnie Re: Listwy chrom przy szybach

OK. Cyknę z bliska. Przyglądając się z bardzo bliska idzie spostrzec, że to nie oryginał aczkolwiek wg mnie trzeba być mocno "czepliwym" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ogólnie dobrze te listwy się trzymają i nie odstają nigdzie. Taśma klejąca nie jest bardzo gruba, choć mogłaby być nieco cieńsza. Nie reklamuje, ale kupiłem tą: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Pierwszą paczkę taśmy dostałem od teścia ale było jej mało - chyba była z niemiec przywieziona. Drugą kupiłem właśnie na allegro i wygląda tak samo chociaż powątpiewam czy oby taśma klejąca jest 3M - na niemieckiej była. Zobaczymy teraz jak z trwałością tego upiększacza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał jarojaw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Edit: doczytałem - listwy z all...o :-) 21 mm to nie o 1 mm za wąska?
Czy za wąska... Hmmm. Myślę że nie. Wg mnie jest akurat. Ładnie całą uszczelke pokrywa.

Istotne żeby nie była tylko za wysoka. Ta ma ok 3-4mm łącznie z taśmą. Na aukcjach sprzedawcy oferują też 21mm szerokie ale wysokie na 6-7mm. Taka odpada.

Ostatnio edytowane przez Kamo04 ; 08-04-2015 o 19:57
Kamo04 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2015, 19:57   #523
jarojaw
ford::advanced
 
Avatar jarojaw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-02-2014
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK IV Sedan , EcoSport-Titanium
Silnik: 1,6 PB ;-( , 1.0EB 125KM
Rocznik: 2014 , 2018
Postów: 241
Domyślnie Odp: Listwy chrom przy szybach

A co z tą szerokością - 21 mm względem 22 mm. Te dolne jak pamiętam mają 22 mm.

Wracając do aukcji , w opisie guma + metalowa osłona powleczona chromem???
Czy tak naprawdę jest??? Kupiłeś więc wiesz :-)
__________________
Pozdrawiam
Jarek
jarojaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2015, 20:05   #524
Kamo04
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 14-01-2015
Skąd: Maków Mazowiecki
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 21
Domyślnie Re: Odp: Listwy chrom przy szybach

Ile w tym metalu to ja nie wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Blachą to to nie jest. Na pewno warstwa wewnętrzna jest powleczona innym materiałem z tym "chromem", tzn w środku jest jakiś tam biały plastyk i widać że na niego jest przyklejony ten chrom. Faktycznie warstwa wierzchnia jest twarda i nie malowana tylko metalizowana próżniowo.
Pieniądze były niewielkie do zaryzykowania więc kupiłem. Jak na chwilę obecną jest OK.

Ostatnio edytowane przez artur1970 ; 11-04-2015 o 22:32
Kamo04 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2015, 06:29   #525
butel
ford::advanced
 
Avatar butel
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 05-03-2010
Skąd: Legnica
Model: Mondeo MK4 Titek
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 377
Domyślnie Odp: Listwy chrom przy szybach

Efekt bardzo fajny, no i koszt nieduży, zawsze można powtórzyć operacje co jakiś czas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja u siebie zmieniałem już dwa razy listwę na klapie drzwi bagażnika - zdjęcia załączone. Nie oznacza to jednak że, wszystkie listwy oferowane będą pękały jak moje. Kupowałem u różnych źródeł, po roku efekt jak na zdjęciach.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 2015-02-28 12.03.41.jpg (81.4 KB, 176 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2015-02-27 07.10.59.jpg (80.5 KB, 162 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2015-02-27 07.11.04.jpg (74.1 KB, 147 wyświetleń)
__________________


Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE prof. Jerzy Bralczyk


butel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2015, 12:23   #526
Kamo04
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 14-01-2015
Skąd: Maków Mazowiecki
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 21
Domyślnie Re: Listwy chrom przy szybach

Dokładnie, kasa niewielka, roboty godzina więc raz do roku można obramowanie szyb zmienić :-)
Kamo04 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2015, 14:00   #527
jarojaw
ford::advanced
 
Avatar jarojaw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-02-2014
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK IV Sedan , EcoSport-Titanium
Silnik: 1,6 PB ;-( , 1.0EB 125KM
Rocznik: 2014 , 2018
Postów: 241
Domyślnie Odp: Re: Listwy chrom przy szybach

Cytat:
Napisał Kamo04 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Istotne żeby nie była tylko za wysoka. Ta ma ok 3-4mm łącznie z taśmą. Na aukcjach sprzedawcy oferują też 21mm szerokie ale wysokie na 6-7mm. Taka odpada.
Zamówiłem, otrzymałem i....jest za wysoka - ok.6mm. Zamawiałem tam gdzie Ty.
Dzwoniłem, zobaczymy co odpowiedzą na reklamacje. Tej się nie da przykleić bo będzie koszmarnie wyglądać (przymierzałem) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Jarek
jarojaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2015, 17:20   #528
anastazyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-11-2010
Skąd: łódź
Model: FIesta MK7, Superb III
Silnik: 1,4 Pb/2,0pb
Rocznik: MK7 2015,SIII 2018
Postów: 401
Domyślnie

Moje listwy zamowione w chromowane jakas lipa z osatnia listwa przy oknie bagażnika. Wg mnie wadliwa taśma jest za chuda i listwy nie da sie przykleic do uszczelki. Ogolnie porażka z drugiej strony tak samo. Czy ktoś miał podobny problem z listwą przy szybie bagaznika?? Przy drzwiach ok ale tam tasma dwustronna jest o wiele grubsza
anastazyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2015, 19:39   #529
Kamo04
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 14-01-2015
Skąd: Maków Mazowiecki
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 21
Domyślnie Re: Odp: Re: Listwy chrom przy szybach

Cytat:
Napisał jarojaw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zamówiłem, otrzymałem i....jest za wysoka - ok.6mm. Zamawiałem tam gdzie Ty.
Dzwoniłem, zobaczymy co odpowiedzą na reklamacje. Tej się nie da przykleić bo będzie koszmarnie wyglądać (przymierzałem) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No coś Ty? Ja właśnie zmierzyłem suwmiarką kawałek co mi został i maksymalnie z taśmą ma 3,20mm. Wyobrażam sobie że skoro masz 6mm to się nie da założyć... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na pewno kupiłeś u tego samego gościa co ja? Link podałem dobry - sprawdziłem.
Albo się pomylili, albo mieli nową partię towaru i były inne listwy.
Kamo04 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2015, 14:20   #530
delfinek
ford::beginner
 
Avatar delfinek
 
Imię: Małgorzata
Zarejestrowany: 02-12-2014
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 32
Domyślnie Odp: Listwy chrom przy szybach

Cytat:
Napisał anastazyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moje listwy zamowione w chromowane jakas lipa z osatnia listwa przy oknie bagażnika. Wg mnie wadliwa taśma jest za chuda i listwy nie da sie przykleic do uszczelki. Ogolnie porażka z drugiej strony tak samo. Czy ktoś miał podobny problem z listwą przy szybie bagaznika?? Przy drzwiach ok ale tam tasma dwustronna jest o wiele grubsza
Zgadzam się z Tobą te taśmy jakieś nieklejące na listwach od bagażnika i tak jak wspomniałeś są cienkie.
Zobacz wyżej co zrobiłam z listwami aby trzymały , auto było już na myjni póki co trzymają się mocno.
delfinek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
chrom , listwy chromowane mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.