Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-06-2012, 17:51   #1631
Paplok
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 05-06-2012
Skąd: Rybnik
Model: mondeo mk4 titanium
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

witam klubowiczow jestem tutaj zupelnie swiezy tzn dzisiaj sie logowalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ogolnie to chcialem sie przywitac i mam nadzieje na owocna wspolprace i wzajemna pomoc Jak narazie nie posiadam mondeo ale mam taki zamiar i zeby cokolwiek sie dowiedziec to musialem sie zalogowac i mam nadzieje ze juz tu zostane

Paplok jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2012, 18:25   #1632
fordsierra1991
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszystkich !
Na początek pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza użytkowników Forda Sierry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ! Nazywam się Wojtek i jestem z Łodzi. Jestem miłośnikiem Sierry, uważam, że to najlepsze auto świata Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Takiego Forda posiadam już od 15 lat i nie mam zamiaru się z nim rozstawać. Zawsze bardzo chętnie podyskutuję na jego temat a także postaram się pomóc rozwiązać ewentualne problemy z każdą Sierrą (ale przecież takich problemów nie ma dużo). Mam nadzieję, że i ja mógłbym liczyć na pomoc w razie problemu no i oczywiście na części.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2012, 18:32   #1633
bobix
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam wszystkich!
Na forum jestem nowy. Od 3 miesięcy uzytkuję c-maxa z 2003 roku. To mój drugi Ford. Przed c-maxem była A3, wcześniej punto, wcześniej mondeo, wcześniej Ibiza.
Na razie w fordzie zaskoczył mnie mało pozytywnie poziom hałasu w kabinie, pozytywnie welurowe siedzenia i firmowe audio.
Mam nadzieję że z czasem bardziej go polubię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2012, 09:16   #1634
kermit23
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-07-2004
Skąd: Gdańsk/Erlangen
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: kopciuch 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 9
Cool Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam szanowne grono,
od czasu, jak kilka lat temu moje Mondeo MK I 2.5v6 zostało zmielone na Trójmiejskiej obwodnicy nie zaglądałem tutaj za często

Dzisiaj witam sie ponownie, wracam do marki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tym razem również Mondeo ale już MK4 TitaniumX z 2l kopciuchem pod maską Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., którego jak wszystko gładko pójdzie, dzisiaj odbieram Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niezapomniane wrażenia z jazdy pozostały i już się nie mogę doczekać by porównać MK1 z Mk4.

Jak sie już wstępnie nacieszą, podzielę się wrażeniami i jakąś fotorelacją Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez kermit23 ; 06-06-2012 o 09:18
kermit23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2012, 15:08   #1635
czałder18x
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 15-06-2012
Skąd: Bytom Odrzański
Model: Focus mk1
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2000
Postów: 8
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam również. Na imie mam Patryk aka czałder ;D

Od wczoraj jestem posiadaczem focusa mk1 rocznik 2000, i również bardzo zielony w co niektórych sprawachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Prawko świeżo odebrane (nie cały miesiąc temu) lat 19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
czałder18x jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2012, 22:48   #1636
vme
ford::average
 
Avatar vme
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 10-11-2011
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK5 Kombi
Silnik: 2.0TDCI 150 KM
Rocznik: 2017
Postów: 91
Smile Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszystkich,

od jakiegoś czasu zaglądam na forum w poszukiwaniu ciekawych tematów dotyczących Mondeo MK4, a szczególnie tych z silnikiem 2.5T Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Swojego mam od listopada 2011 roku. Kupiłem go od PabloWPR, więc ci co są dłużej na forum wiedzą co to za autko.

Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony, zero problemów. Przegląd jeszcze zimą zgodnie z książką (ASO), niedawno nowe oponki letnie Dunlop Sport Max TT, mała przeróbka mocowania wzmacniacza Helix H400 i dołożone podwójne gniazdo zasilania w bagażniku (tak przy okazji na wypadek letnich wypadów z lodówką).

Nic tylko lać paliwko i jeździć. Spalanie w mieście 14-15l (ale bardzo krótkie trasy robię), w trasie średnio 8-9l.

Mój młody nie zostawia mi dużo czasu na udzielanie się na forum i spotach, ale jak podrośnie, to pewnie będzie lepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrowienia dla wszystkich!

Ostatnio edytowane przez vme ; 16-06-2012 o 22:56
vme jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2012, 23:44   #1637
strażak2007
ford::beginner
 
Imię: sławek
Zarejestrowany: 16-06-2012
Skąd: rzeszów
Model: Ford mondeo
Silnik: 1,6 ecoboost 211KM
Rocznik: 2012
Postów: 10
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

witam wszystkich, dziś zamówiłem mondziaka z silnikiem 1,6 ecoboost 160KM no i szukam opcji zrobienia go na ta mocniejszą wersję 182KM
strażak2007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2012, 05:56   #1638
jarey22
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam forumowiczów, zakupiłem kilka dni temu Focusa MK1 i mam nadzieję, że będzie służył jak najdłużej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2012, 11:08   #1639
Coccosteus
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 17-06-2012
Skąd: Radzionków
Model: Mondeo MkII
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 1998
Postów: 1
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam ! Od stycznia jestem szczęśliwym posiadaczem Mondka Mk2 1.8 TD. Póki co spisuje się znakomicie. Nie przypuszczałbym, że przy tak złej sławie samochodów na "f", tak mile się zaskoczę. Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Coccosteus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2012, 12:05   #1640
Lukasz544
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch fordzików, Mondeo III 2.0TDCI z 2003 oraz Forda Cougara 2.0 16v z 2000. Mam nadzieje ze dalej będę zadowolony z wyboru Fordów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.