Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-06-2011, 17:21   #1
maniek12345
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 29-04-2010
Skąd: mazowieckie
Model: Ford Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDci
Rocznik: 2005
Postów: 24
Domyślnie Fotel kierowcy - uszkodzenie oparcia..

Witam. Mam problem w uszkodzeniem oparcia fotela kierowcy tj. pękła jakaś sprężyna lub uszkodził się układ do regulacji oparcia na wysokości lędźwi...od strony pasażerów wystaje jakiś metal. Czy można jakoś zdemontować oparcie fotela i zdjąć jego tapicerkę (czy konieczna jest wymiana całego fotela lub całego oparcia - co w tym przypadku z przewodami od poduszki w fotelu). Proszę o poradę...

maniek12345 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2011, 21:09   #2
gibon16
ford::beginner
 
Imię: seba
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: pajęczno
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 16
Domyślnie Odp: Fotel kierowcy - uszkodzenie oparcia..

Kolego koszt kompletu fotele z kanapą do mondeo na allegro to koszt około 150zł w bardzo ładnym stanie. Kupujesz sobie takie na 99% będą z wersji angielskiej i wystarczy rozkręcić fotele i ten metalowy stelaż zostawićsobie z wersji europejskiej a samą tapicerke z tych kupionych z anglika i za godzine masz wszystki zrobione . Co do tapicerki to oczywiście że da sie ja zdjąć ja np pruje po szwie a mama na maszynie mi później zszywa i naciągm tylko ile to zachodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gibon16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.