Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-01-2023, 16:40   #281
Dzikson4
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 31-01-2021
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 59
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Może ktoś wie co zrobić żeby w Escape przedlift dzienne Led przygasały po włączeniu mijania .Lampy od Kugi Xenon .

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Dzikson4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2023, 18:44   #282
grande1970
ford::average
 
Imię: Bobi
Zarejestrowany: 02-09-2014
Skąd: Rzeszów
Model: Escape
Silnik: 1,5 R4 179
Rocznik: 2019
Postów: 78
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

coś takiego zamontuj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

widziałem nawet po 6 zeta na allegro, działa mam takie tyle że w FL. Jedyna zmiana to zasilanie podpiąłem po kluczyku a nie bezpośrednio z akumulatora
grande1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2023, 09:23   #283
loozik
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-03-2021
Skąd: Katowice
Model: Ford Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 14
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Cytat:
Napisał Dzikson4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może ktoś wie co zrobić żeby w Escape przedlift dzienne Led przygasały po włączeniu mijania .Lampy od Kugi Xenon .

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Temat poruszałem już rok temu. Nikt tu nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie. Mam to samo i tak z tym jeżdżę.
loozik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2023, 10:09   #284
skoman
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 07-06-2023
Skąd: Zielonka
Model: Ford Escape
Silnik: 1,5 Ecoboost
Rocznik: 2019
Postów: 4
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Cytat:
Obecnie założone są takie reflektory (zdj. 1.):
GJ54-13W029-AF, GJ54-13W030-AF (zwykłe halogeny, żarówki: 9005, H11LL, 16Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Mam w swoim takie same lampy, czy jeśli dobrze was rozumiem wystarczy tylko kupić do nich kostkę którą kolega pokazał i przekodować?
skoman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2023, 14:00   #285
Zrazik2
ford::amateur
 
Imię: Wald
Zarejestrowany: 05-07-2023
Skąd: Żywiec
Model: Mustang
Silnik: 5.0
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Witam, czy ma ktoś rozpiskę pinów w lampach zwykłych Escape 2021?
I ew rozpiskę kodowania do Forscana by działały DRL bez obrysówek?

Dzięki z pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zrazik2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2023, 19:24   #286
User713
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-09-2023
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2020
Postów: 1
Domyślnie Drl a światła pozycyjne

Witam forumowiczów
Posiadam Forda Escape z USA w którym zostały wymienione przednie lampy. Fabrycznie były reflektory halogenowe a obecnie europejskie full ledy. Z tego co się zorientowałem jest to bogata wersja z ruchomą soczewką. Wszystko działa prócz 'ściemniania' świateł dziennych. Nawet na światłach mijania światła pozycyjne świecą dosyć mocno. Czy to normalne zjawisko? Byłbym wdzięczny za wskazówki a najlepiej gdyby ktoś miał zdjęcia jak to ma wyglądać w "oryginale"
User713 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2023, 09:03   #287
Lipton9995
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 05-10-2023
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: Escape MK4
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 2
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sprowadziłem właśnie escape 2020 z rozbitym przodem. Jako, że lampy są uszkodzone, to od razu założę EU Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Oryginalnie zamontowane są zwykłe 3x żarówka + chyba LED? Nie widziałem jak to świeci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. numer lampy to LJ6B-13W029-BF. Mógłby ktoś doradzić jakie lampy kupić EU, żeby było jak najmniej problemów? Chodzi mi o europejski odpowiednik o tym samym standardzie (3x żarówki). Jak wygląda podłączenie tego? Trzeba coś programować? Wtyczka jest P&P czy trzeba zmieniać? Z góry dzięki za odpowiedź.
Lipton9995 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2023, 09:46   #288
tomao
ford::professional
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 01-08-2022
Skąd: Płock
Model: focus mk3/mondeo mk5
Silnik: 1.6 EB/2.0 DW10F
Rocznik: 2011/2018
Postów: 1,839
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

W Mińsku jest kolega forumowy zajmujący się taki sprawami zawodowo. Programowanie do zmiany to najłatwiejsza część.
tomao jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2023, 20:19   #289
Piouter
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-07-2021
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Model: Escape/Kuga
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 1
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Cytat:
Napisał esdarek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć. Przeczytałem wszystkie 27 stron w tym temacie i albo przeoczyłem abo nie znalazłem odpowiedzi.
Mój problem: Escape 2018 z założonymi lampami ksenon+led z Kugi (tak kupiony). Wszystko działa (mijania, dzienne, pozycyjne,) ale:
-kiedy włączam długie zamiast unosić się przesłona na ksenonie włącza się żarówka h1 chyba od doświetlania zakrętów.
-tym samym nie dzałają ani długie ani doświetlanie zakrętów
Czy jest jakiś prosty sposób polegający na zmianie pinów aby napięcie długich unosiło przesłonę. Póki co na doświetlaniu i poziomowaniu mi nie zależy-to chcę zrobić przyszłości.
esdarek,
W moim Escape 2018 jest podobna sytuacja, mianowicie: lampa Valeo GV41-13D155/4. Włączenie świateł drogowych uruchamia żarówkę H1, która odpowiada za doświetlanie zakrętów (jeśli dobrze zrozumiałem). Według forscana mam moduł HCM GJ5T-13C148-AD. Pytanie do Was co powinienem dołożyć, zaprogramować, uderzyć żeby mieć normalne światła drogowe?
Piouter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2023, 15:41   #290
pablo72
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-08-2023
Skąd: ok. Leszna
Model: Escape SE
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Kodowanie świateł i radia

Witam. Udało mi się ustawić język polski w zegarach i w radiu.
Pierwszym problem jest ze światłami. Zamontowałem światła soczewkowe z drl led i niby wszystko świeci ale nie tak jak powinno. Nie mam świateł pozycyjnych jak ustawię pokrętło na pozycyjne przy wyłączonym zapłonie. Kolejna sprawa światło drl powinno przygasnąć w momencie włączenia świateł pozycyjnych a to się nie dzieje (no chyba że coś pomylilem). Jaki typ świateł ustawić? Może jeszcze jakiś inny parametr muszę zmienić?
Drugi problem to częstotliwości w radiu. Mam sync1 i jak zrobię autowyszukiwanie to wyszukuje parzyste częstotliwości, ale jak chcę ręcznie ustawić częstotliwość to przeskakuje nieparzystnie co dwie dziesiąte jak w USA. Zmieniłem w ACM 727-04-01/0303/0255/53E0 IPC 720-04-02 504C 00C9 i w FCIM 5553 zamiennione na 504C
Co jeszcze ustawić żeby to działało prawidłowo?
pablo72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.