Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2012, 19:12   #2501
Pulse
ford::professional
 
Avatar Pulse
 
Zarejestrowany: 08-04-2006
Skąd: Wilda
Model: Mondeo/Titanium
Silnik: 1,5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 1,020
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

Obiecane zdjęcia:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wówczas producent ponoć doskonalił ten produkt. Wtedy był koszmarny, pieniądze wyrzucone w błoto a ja zaraz po tym wyrzuciłem tą listwę. Może teraz jest poprawiona. Miejmy nadzieję bo czytałem, że kolega powyżej kupił.

Pulse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2012, 19:15   #2502
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

Dramat ta listwa . Jak można ak krzywo przyciąć. Niezła fala.Trzeba było żadać zwrotu kasy.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2012, 19:16   #2503
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

Cytat:
Napisał vega Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i założyłem tą nakładkę na zderzak. Pasuje w zasadzie idealnie.
Vega, a jaki masz rodzaj nadwozia? Puścisz fotki?

Cytat:
Napisał Pulse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obiecane zdjęcia:
Masakra....
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2012, 19:28   #2504
vega
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-05-2011
Skąd: Warszawa/Marki
Model: Mondeo
Silnik: 1.6 EB
Rocznik: 2013
Postów: 90
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

Ja mam kombi. Fotki może jutro, bo już ciemno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Producent musiał najwyraźniej poprawić technologię, bo moja listwa jest prosta.
vega jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2012, 19:47   #2505
Pulse
ford::professional
 
Avatar Pulse
 
Zarejestrowany: 08-04-2006
Skąd: Wilda
Model: Mondeo/Titanium
Silnik: 1,5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 1,020
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dramat ta listwa . Jak można ak krzywo przyciąć. Niezła fala.Trzeba było żadać zwrotu kasy.
I takoż się zadziało. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moje delikatne dłonie i paznokcie do tej pory sinieją na wspomnienie skrobania resztek taśm mocujących ze zderzaka po tej listwie.

Cała ta sytuacja utwiedziła mnie w tym aby wybierać tylko i wyłącznie orginalnie dedykowane części.
Problem w tym że jeśli chodzi o przedliftowe modele to nie było do nich orginalnej chromowanej listwy jak do mkIII. Za to jest ponoć czarna plastkowa listwa. Chyba się skuszą na taką. U mnie auto jest srebrne z chromowanymi elementami, więc czarna listwa powinna dobrze wyglądać. Zniechęca mnie tylko cena bo w zeszłym roku w ASO śpiewano za nią ok. 350 zł (a to zwykły czarny plastik, żadne tam chromy).

Ostatnio edytowane przez Pulse ; 17-04-2012 o 19:52
Pulse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2012, 20:36   #2506
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

Ciekawe, czy pasuje nakładka od zderzaka poliftowego?
Z katalogu akcesoriów, str. 66:
Ochrona tylnego zderzaka wzór 3D stal nierdzewna, do modeli kombi; FINS 1 704 114; 310,00 zł
ClimAir®* Ochrona tylnego zderzaka dopasowana, czarna, do wersji 5-drzwiowych; FINS 1 714 936; 410,00 zł
ClimAir®* Ochrona tylnego zderzaka dopasowana, czarna, do modeli kombi; FINS 1 714 937; 410,00 zł
Folia ochronna tylnego zderzaka przezroczysta, do wersji 4/5-drzwiowych; FINS 1 731 910; 101,00 zł
Folia ochronna tylnego zderzaka przezroczysta, do modeli kombi ; FINS 1 731 921; 113,00 zł
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg listwa_Mondeo.jpg (47.8 KB, 167 wyświetleń)
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2012, 20:55   #2507
Delmut
ford::beginner
 
Avatar Delmut
 
Zarejestrowany: 27-09-2011
Skąd: Zabrze
Model: Ford Mondeo
Silnik: diesel
Rocznik: 2007
Postów: 32
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

Cytat:
Napisał TOMGOL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Delmut a możesz pstryknąć zdjęcie progów przy otwartych drzwiach??
Przepraszam, ale częściej zaglądam na forum 126pGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Fotki zrobię jutro i wrzucę.
Cytat:
Napisał gloomy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chodzą mi po głowię również dwie rury z dyfuzorem, tylko pytanie jak to by wyglądało bez dokładania nakładek na boki i przód ? mam więc mieszane uczucia czy jak obniży się tył przez ten dyfuzor to będzie to grało z resztą samochodu. Może Delmut jak robiłeś to u siebie to zacząłeś od tyłu i zweryfikujesz moje przypuszczenia ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wg mnie sam tył nie wyglądałby dobrze. Mimo wszytko listwa troszkę obniża zderzak, a ten wtedy nie pasowałby do progów i przodu. Dlatego ja nie mogłem przeboleć okresu, kiedy miałem przód i boki, a tyłu nie było:/

PS. Ostatnio doszedł zestaw obniżający Eibach (zamawiany i montowany w ASO), a jutro powinny dotrzeć osiemnastki.

Ostatnio edytowane przez Delmut ; 18-04-2012 o 20:57
Delmut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2012, 09:39   #2508
medyk88
ford::advanced
 
Avatar medyk88
 
Imię: mICHAŁ
Zarejestrowany: 01-02-2012
Skąd: WWA
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 212
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

Cytat:
Napisał Delmut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przepraszam, ale częściej zaglądam na forum 126pGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Fotki zrobię jutro i wrzucę.

Wg mnie sam tył nie wyglądałby dobrze. Mimo wszytko listwa troszkę obniża zderzak, a ten wtedy nie pasowałby do progów i przodu. Dlatego ja nie mogłem przeboleć okresu, kiedy miałem przód i boki, a tyłu nie było:/

PS. Ostatnio doszedł zestaw obniżający Eibach (zamawiany i montowany w ASO), a jutro powinny dotrzeć osiemnastki.
jakie to 18" brałeś??
medyk88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2012, 15:14   #2509
Delmut
ford::beginner
 
Avatar Delmut
 
Zarejestrowany: 27-09-2011
Skąd: Zabrze
Model: Ford Mondeo
Silnik: diesel
Rocznik: 2007
Postów: 32
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

Cytat:
Napisał medyk88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jakie to 18" brałeś??
Takie:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Delmut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2012, 07:16   #2510
medyk88
ford::advanced
 
Avatar medyk88
 
Imię: mICHAŁ
Zarejestrowany: 01-02-2012
Skąd: WWA
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 212
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

aha. zacnie.
mi sie marzy coś z rantem ale nie mam teraz wolnych 4k na same alusy
medyk88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , reflektor , stylizacja , tuning , xenon



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.