Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Sierra
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-01-2009, 11:44   #1
skiba1231
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-01-2009
Postów: 3
Domyślnie momentalny spadek mocy i gasniecie 89sierra 2.0 ohc

witam mam bardzo duży problem wymieniłem uszczelkę pod klawiatura i odrazu wyregulowałem zawory myślałem ze mojemu autku przybędzie trochę mocy konserwowałem go przy okazji i takie tam poprawki lecz nie o to chodzi po wymianie uszczelki i regulacji zaworów mój samochód stracił całkowicie moc jak wcześniej nie miał problemu z rozpędzaniem tak teraz nieda się nim jeździć jest taki slaby. Jeżeli stoję to silnik się wkręca na obroty bez zadniego problemy lecz jak włączę pieg puszcze sprzęgło to nie potrafi się zebrać już sprawdzałem czy są zawory dobrze wyregulowane wymieniłem kable wysokiego napięcia i dalej nic proszę napiszcie jeśli możecie znać przyczynę takiego spadku bo potrzebuje samochodu do pracy a niestety tym się teraz jeździć nie da :fcp11 tym bardziej ze przed chodził bardzo dobrze

skiba1231 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2009, 20:13   #2
ultra
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-01-2008
Postów: 73
Domyślnie Re: momentalny spadek mocy i gasniecie 89sierra 2.0 ohc

zakladajac ze nic nie namieszales przy tej regulacji zaworow,posprawdzalbym na poczatek wszystkie zlacza przewodow,wtyczki,kostki itp.moze ktoras sie rozpiela(mialem taki przypadek,wystarczylo docisnac)
ultra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2009, 14:28   #3
skiba1231
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-01-2009
Postów: 3
Domyślnie Re: momentalny spadek mocy i gasniecie 89sierra 2.0 ohc

wszyskie mozliwe kable sprawdzilem i dalej nic :fcp11
skiba1231 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.