Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-04-2012, 21:52   #11
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Focus MKII 2.0 TDCI - prośba o opinie

Cytat:
Napisał bakifkp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
120000 km dziś w rozmowie telefonicznej

parokrotnie pytalem o historię wypadkowości i mówił ze jest ok
bakifkp przebieg to wielka ściema i wałek auto w 2008 miało już 136 tys. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2012, 11:39   #12
bakifkp
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Focus MKII 2.0 TDCI - prośba o opinie

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bakifkp przebieg to wielka ściema i wałek auto w 2008 miało już 136 tys. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzięki WojtekN za info, niestety na czas nie przeczytałem i pojechałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wygląda to tak dla potomnych bo o to chodzi żeby reszta wiedziała, może kogoś zainteresuje auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

byłem widziałem, po drodze jeszcze z gościem rozmawiałem parę razy by się upewnić o stan auta zanim dojade na darmo (kluczyki, wypadkowość, itd)

samochód na wszystkich panelach ma grubość powłoki rzędu 60 - 80 mikronów (momentami lekko +/- ale to normalne) więc można sądzić że niebity, mocowania śruby nakrętki raczej fabryczne brak oznak regulacji itp, szyby , pasy bezpieczeństwa, deska (poduszki) nie można się przyczepić, są dwie wgniotki na drzwiach kierowy (do wypchnięcia, naprawa rzędu 200pln) na słupku A lewa strona - to już ciężko wypchnąć(tylko naprawa b-l) generalnie prezentuje się ok - robi wrażenie, opony 18" "noname" można sobie w dupe wsadzić, zimowe tak samo zero bieżnika (do wymiany oba komplety)


tylko Pan się rozminął z prawdąw jednej kwesti - w rozmowie podał 120 tys km przebiegu a na miejscu okazuje się że ma prawie 240 tys km przebiegu

nie trafia do mnie przekłamanie na łączach bo wiem co słyszałem w rozmowie

może i jest serwisowane należycie - już nie sprawdzałem dokumentów "podobno są i potwierdzaja przebieg i stan" - tak relacjonuje Pani która była na miejscu (mama)
[rodzinny biznes, tata z synem sprowadzają, z mamą sprzedają]

jeżeli ktoś będzie chętny na auto z takim przebiegiem i ceną to już jego sprawa, środek jest do wyczyszczenia, uprania, kanapa i fotel kierowcy jest przypalona fajkiem

tak te 240 tys km są raczej realne na taki stan auta, diesel odpala równo pracował natomiast już odpuściłem sobie jazdę



wczoraj trzy oglądałem łacznie foczki na "południu" Polski, tylko 1 z 3 jest godna polecenia ale to już na innym wątek w innym czasie piszę żeby ktoś wiedział jak jest z tą akurat foczką
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2012, 17:35   #13
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Odp: Focus MKII 2.0 TDCI - prośba o opinie

baki sam wiec widzisz, potwierdza sie zasada ze w Niemczech nikt nie kupuje mocnego diesla zeby zrobic nim 120 tys. km i sprzedac po 5-6 latach :-(
adam1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus mk2 , tdci



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.