Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-01-2012, 11:10   #1
Tomgda
ford::beginner
 
Avatar Tomgda
 
Zarejestrowany: 02-01-2012
Skąd: Gdańsk
Model: vw passat b5fl
Silnik: 1.9 diesel
Rocznik: 2003
Postów: 24
Domyślnie Prosze o opinie w sprawie tego mondka

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tomgda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2012, 12:33   #2
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Prosze o opinie w sprawie tego mondka

Znawcą nie jestem ale prezentuje się ładnie. Chyba mam same te same gusta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W dzisiejszych czasach na fotkach wszystko wygląda ok a papier wszystko przyjmie.. VIN to podstawa a nst krok to spr ks serwisowej i oględziny.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Coś drogie te auta... :/
czy może jak się kupuję całą lawetę od dealera to dostaje się sztukę gratis?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak do filtra dodam alcantarę albo navi to już nie ma ani jednej sztuki. Czyżby wszystkie już były w Polsce?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW. Forumowy komis miałby niezłe wzięcieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez pbobek ; 08-01-2012 o 12:36
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2012, 12:39   #3
Tomgda
ford::beginner
 
Avatar Tomgda
 
Zarejestrowany: 02-01-2012
Skąd: Gdańsk
Model: vw passat b5fl
Silnik: 1.9 diesel
Rocznik: 2003
Postów: 24
Domyślnie Odp: Prosze o opinie w sprawie tego mondka

pbobek
To fakt mamy chyba podobne gusta ja ogolnie to jeszcze za benzyna sie rozgladalem ale znalazlem tylko jedna sztuke
Ja filtruje kombi, navigacja(conwers+) i ksenon na tym mi zalezy i troche sie martwie bo ciezko cos znalesc , ale ten mi sie wydaje ze zdjec ciekawym byc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomgda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2012, 12:48   #4
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Prosze o opinie w sprawie tego mondka

No mi tez bena by pasowała... może nawet bardziej niż diesel. Co wyposażenia to chciałbym wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pewnie tak jak każdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a tak na poważnie to chciałbym alcantarę ale przeważnie jak coś już to ma to jest navi i automat key free itp. a to winduje cenę
No ale jak takie auto kosztuje ok 150tys to nikt nie sprzeda tego za bezcen..

Pytanie ile faktycznie warte jest takie auto?

Może ma ktoś jakiś algorytm do obliczania realnej wartości auta.
Można przyjąć 50% utratę wartości przez 3lata i śr przebieg 20 tys. dla diesla trochę małoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co w przypadku kiedy auto (jak to w przypadku sprowadzanych i wypasionych mam miejsce) ma 2 lata i 100 150tys?
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2012, 12:50   #5
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Prosze o opinie w sprawie tego mondka

Cytat:
Napisał Tomgda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja filtruje kombi, navigacja(conwers+) i ksenon
nawigacja to nawigacja
a conwers + to wyświetlacz pomiędzy obrotomierzem a prędkościomierzem.
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2012, 16:27   #6
Tomgda
ford::beginner
 
Avatar Tomgda
 
Zarejestrowany: 02-01-2012
Skąd: Gdańsk
Model: vw passat b5fl
Silnik: 1.9 diesel
Rocznik: 2003
Postów: 24
Domyślnie

Tak tak wiem wiem wlasnie chodzilo mi o nawigacje i conwersa

ja tu czegos nie kumam w Polsce jak sie patrzy to za okolo 50 tys idzie znalesc fajnego mondziaka w super wypasie .
A na mobile.eu wszystkie w tym roczniku sa drozsze o jakies 20-30 tys cos tu jest nie tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 08-01-2012 o 20:47 Powód: regulamin pkt21
Tomgda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2012, 20:19   #7
pawello99
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2008
Skąd: RZ/DW
Model: Focus, Focus II
Silnik: 1.6, 1.8 tdci Platinium X
Rocznik: 1999, 2006
Postów: 177
Domyślnie Odp: Prosze o opinie w sprawie tego mondka

Wszystko jest jasne te w Polsce mają tak naprawdę od 350 do 500 tyś, są po dzwonach, są zajechane i odmłodzone Plakiem i Woskiem, mają pod maską kupę złomu a nawet morze kiedyś były anglikami lub uczestniczyły w akcji przeciwpowodziowej!

Panowie samochód w dobrym stanie na wypasie na zachodzie kosztuje dużo więcej niż w Polsce!!!!!

A potem jest "płacz" na forum!

Po za tym nikt kto wydał 150 tys. dwa lata temu nie sprzedaje samochodu 3x taniej i jeszcze żeby handlarz na tym z polski zarobił!!!

Ostatnio edytowane przez pawello99 ; 08-01-2012 o 20:21
pawello99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2012, 20:58   #8
w377
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-06-2006
Skąd: klekoty
Model: mkII/mkIII/S3
Silnik: 115/130/110 Diesle
Rocznik: 2007/2004/2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Prosze o opinie w sprawie tego mondka

witam ten mk4 ma krecony na 1000% licznik przy takim przebiegeu niema na skorze i podlokietniku talkich sladow uzytkowania ai tak jest juz po zabiegu kosmetycznym z tego co na foto widac wiec odradzam
w377 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2012, 21:15   #9
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Prosze o opinie w sprawie tego mondka

Mała ciekawostka...
Oferent nie odpowiada na maile ani smsy.
O ile smsy rozumiem, to trochę zastanawiające jest nieodpowiadania na maile. Mi to kojarzy się z obawą o to, że to co napiszemy może być wykorzystane później przeciw nam.
Znam osoby, które samodzielnie prowadzą sprzedaż różnych przedmiotów (również auta) i one zawsze znajdą czas, by odpowiedzieć na maile, a w tym przypadku (w tej chwili) widzę u oferenta 5 aut. To nie jest straszna liczba.

Ot taki wg. mnie pewien sygnał świadczący o sprzedającym...
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2012, 21:35   #10
Tomgda
ford::beginner
 
Avatar Tomgda
 
Zarejestrowany: 02-01-2012
Skąd: Gdańsk
Model: vw passat b5fl
Silnik: 1.9 diesel
Rocznik: 2003
Postów: 24
Domyślnie Odp: Prosze o opinie w sprawie tego mondka

Dokladnie tez mnie ta pognieciona skora zastanawia . Przy tym przebiegu to troche dziwnie to wyglada .
- co do krecenia licznikow to wlasnie jest najgorsze sam bede sprzedawal juz niedługo mojego vw i mam obawe bo na liczniku mam 150 tys i tak mysle ze bede musiał podkrecic licznik bo nikt mi nie uwierzy ( a auto odkupilem od ojca ktory ma jeszcze inne auta i tym sobie jezdzil sporadycznie ) ale pewnie potencjalny kupujacy bedzie sie smial z takiej historii
Tomgda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.