Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-03-2019, 11:24   #11
cody-25
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Skąd: Lublin
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 97
Domyślnie Odp: Jak WGRAĆ/ DODAĆ język polski do komputera pokładowego

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na zdjęciu jest licznik od lifta. W przedlifcie sposób spolszczenia zalezy od rocznika.
Tak jak napisałem samochód jest z 2014 roku i jest z 2014 więc to chyba polift.

cody-25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2019, 14:25   #12
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,457
Domyślnie Odp: Jak WGRAĆ/ DODAĆ język polski do komputera pokładowego

Auto ze stanów a tarcza w km/h albo ktos wymienil licznik albo samą tarcze. Ta tarcza lub caly licznik pochodzi z EU lifta. 2014r to przedlift. Lift byl w 2015r.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2019, 17:14   #13
cody-25
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Skąd: Lublin
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 97
Domyślnie Odp: Jak WGRAĆ/ DODAĆ język polski do komputera pokładowego

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto ze stanów a tarcza w km/h albo ktos wymienil licznik albo samą tarcze. Ta tarcza lub caly licznik pochodzi z EU lifta. 2014r to przedlift. Lift byl w 2015r.
Zdjęcie jest poglądowe, tarcza faktycznie w aucie jest zarazem w milach jak i km. Chodziło mi że auto pochodzi z 2014 roku

Ostatnio edytowane przez cody-25 ; 03-03-2019 o 10:05
cody-25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2019, 10:07   #14
cody-25
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Skąd: Lublin
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 97
Domyślnie Odp: Jak WGRAĆ/ DODAĆ język polski do komputera pokładowego

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto ze stanów a tarcza w km/h albo ktos wymienil licznik albo samą tarcze. Ta tarcza lub caly licznik pochodzi z EU lifta. 2014r to przedlift. Lift byl w 2015r.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tutaj jest zdjęcie konkretnie z tego właściwego samochodu. focus st z 2014 USA z sync 2. Jest problem, że Sync 2 zmienia język z polskiego na angielski
cody-25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2019, 21:08   #15
tomfoc2
ford::advanced
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 02-08-2011
Model: Kuga MK2 Lift Titanium Magnetic Grey
Silnik: 1.5 Ecoboost 150 KM 16V
Rocznik: 2018
Postów: 385
Domyślnie Odp: Jak WGRAĆ/ DODAĆ język polski do komputera pokładowego

Cytat:
Napisał cody-25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest problem, że Sync 2 zmienia język z polskiego na angielski
cody-25 już ci pisałem, że dopóki nie zmienisz na język polski zegarów, to sync będzie ci się zawsze zmieniał na język jaki jest w zegarach. Po prostu ustawienie zegarów jest nadrzędne.
tomfoc2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2019, 21:22   #16
cody-25
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Skąd: Lublin
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 97
Domyślnie Odp: Jak WGRAĆ/ DODAĆ język polski do komputera pokładowego

Cytat:
Napisał tomfoc2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cody-25 już ci pisałem, że dopóki nie zmienisz na język polski zegarów, to sync będzie ci się zawsze zmieniał na język jaki jest w zegarach. Po prostu ustawienie zegarów jest nadrzędne.
Rozumiem, tylko moje pytanie brzmi czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi w jaki sposób można dodać polski do licznika?
cody-25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2019, 07:47   #17
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,457
Domyślnie Odp: Jak WGRAĆ/ DODAĆ język polski do komputera pokładowego

Streszcze ci co zaobserwowałem przez prawie 15lat mojej zabawy z kodowaniem.
W nowych samochodach każdą modyfikacje ktoś musi odkryć, nie odkrywają tego przypadkowi ludzie tylko osoby ktore z tego żyją, wiadomo jesli ktoś z tego żyje to nie ogłosi całemu swiatu jak do tego doszedł. Im auta są starsze tym więcej wyplywa na światlo dzienne, ktos podejrzy, drugi sie domyśla aż po czasie w necie jest gotowa procedura. Watpie aby ktos napisał ci w jaki sposób zarabia średnio 300zl bo obserwując allegro ludziska po tyle oglaszają takie uslugi.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2019, 12:36   #18
cody-25
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Skąd: Lublin
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 97
Domyślnie Odp: Jak WGRAĆ/ DODAĆ język polski do komputera pokładowego

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Streszcze ci co zaobserwowałem przez prawie 15lat mojej zabawy z kodowaniem.
W nowych samochodach każdą modyfikacje ktoś musi odkryć, nie odkrywają tego przypadkowi ludzie tylko osoby ktore z tego żyją, wiadomo jesli ktoś z tego żyje to nie ogłosi całemu swiatu jak do tego doszedł. Im auta są starsze tym więcej wyplywa na światlo dzienne, ktos podejrzy, drugi sie domyśla aż po czasie w necie jest gotowa procedura. Watpie aby ktos napisał ci w jaki sposób zarabia średnio 300zl bo obserwując allegro ludziska po tyle oglaszają takie uslugi.
No cóż wiem że dużo jest w tym prawdy ale też wiem że niektórzy jesli coś jest w stosunkowo łatwy sposób do zrobienia pomogą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cody-25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2019, 12:44   #19
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,539
Domyślnie Odp: Jak WGRAĆ/ DODAĆ język polski do komputera pokładowego

Nie wszystko co łatwe jest bezpieczne.
Poszukałbyś na forum to byś znalazł opis co zmieniać w binarkach, poszukałbyś jeszcze więcej to znalazłbyś że nie każdemu się to udaje.

Know how ma swoją cenę, ludzie się na prostszych "ptaszkach" wykładali, a co dopiero czyste binarki bez okienek "zaznacz".
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2019, 14:07   #20
cody-25
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Skąd: Lublin
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 97
Domyślnie Odp: Jak WGRAĆ/ DODAĆ język polski do komputera pokładowego

Akurat jestem informatykiem z zawodu więc uwierz mi że sporo wiem
cody-25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.