View Single Post
Stary 09-09-2009, 22:10   #18
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej

Cytat:
Napisał trtami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... U mnie jest 4-ro stopniowy przelacznik swiatel (off, postojowe, mijania, auto)
i chcialbym miec mozliwosc calkowitego wylaczenia swiatel jesli samochod chodzi.
1) off - wylaczone wszystkie swiatla
2) postojowe - standardowo wlaczaja sie swiatla postojowe
3) mijania - wlaczaja sie swiatla mijania
4) auto - wlaczaja sie swiatla dzienne lub mijania w zaleznosci od czujnika zmierzchu
Po pierwsze primo w mondku po CAN'ie sie tak nie da - co bzdurą jest totalną,
Po drugie co do zasady, podobnie jak Ty mam czujnik zmierzchowy, który teraz jest nie wykorzystany, jednak ustawienie fordowskiego trybu skandynawskiego czyli defacto zawsze na "jakichś" światłach ma jeden zasadniczy plus czyli sposób podświetlenia Conversa.
Sorry, ale wolę to niż ciągłe rozjaśnianie i przygaszanie Conva. Dodatkowo, chciałbym zauważyć, że bez tego trybu, podświetlenie radia w słoneczny dzień tez jest mniejsze a czasami wręcz nieczytelne. Tak więc mimo iż bym chciał, co więcej jestem przekonany, że tak właśnie, zgodnie z logiką, powinno być, to nie ma, i nie będzie... niestety.
Dlatego właśnie napisałem wyżej, że montując dodatkowe lampy dzienne, gotów jestem jeździć na zwykłym trybie w "auto" a już dzienne, jezeli się nie da podpiąć ich sterowania pod np. pozycyjne, gotów jestem sam ON/OFF'ować..
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem