View Single Post
Stary 07-02-2014, 18:11   #358
Sz_Cywa
ford::beginner
 
Imię: Szczepan
Zarejestrowany: 15-06-2013
Skąd: Pabianice
Model: Mondeo MK3 Kombi
Silnik: 2,0 TDDi 115KM
Rocznik: 12/2001
Postów: 13
Domyślnie Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}

Cytat:
Napisał KCMICHALSKI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, czy ktoś wie gdzie w Warszawie i okolicach można aktywować tempomat. W ANZA straszą że może się to nie udać i jeżeli coś spaprają to odpowiedzialności nie wezmą, a twierdzą ze nawet może moduł sterujący paść i trzeba będzie zegary wymieniać. W dodatku chcą za to 200 zł. O ASO nie wspomnę jak spytałem to zaśpiewali 350zł nie zależnie czy się uda czy nie. Gdzie to można jeszcze zrobić. Pomocy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Wszystkie zdjęcia zniknęły z 1 strony. Ma to ktoś zapisane na twardym dysku?
I ja ostatecznie aktywowałem tempomat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Pół roku zajęły poszukiwania osoby chętnej do współpracy. Dziś w jednym serwisie komp był za słaby i skierowano mnie do pana Zenona z wieloletnim doświadczeniem w fordach. Pierwsze podejście nie udane, aktualizacja i ruszyło jak z płatka. Pan Zenon już miał wcześniej do czynienia z aktywacją tempo. Koszt 100 PLNów.

Kontakt w okolicach Warszawy - Józefów (Michalin) ul. Willowa 24, mgr inż. Zenon Kaczorek tel. 502-394-351.

Polecam i powodzenia.
Sz_Cywa jest offline   Odpowiedź z Cytatem