Temat: [Mondeo 2000-2007] Opony letnie. CO POLECACIE ?
View Single Post
Stary 23-04-2013, 19:11   #581
enjoypoznan
ford::professional
 
Avatar enjoypoznan
 
Zarejestrowany: 01-07-2009
Skąd: Warszawa
Model: MDO IV Sedan \ A3 8P \ CBR1000RR
Silnik: 2.0 PB 145PS \ 2.0 TDI CR 170PS
Rocznik: 2008
Postów: 1,333
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Cytat:
Napisał misda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ma ktoś już może GY EfficientGrip Performance ?
Posiadam właśnie na swoim Mondku.

Jakby to napisać żeby nie wyszło że chwalę bo akurat ja je mam... Nie nie. Zawsze staram się obiektywnie oceniać to co posiadam.

Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Na prawdę pod każdym względem spełniają moje oczekiwania. A lubię polatać konkretnie po zakrętach. Ostatnio trochę dałem im w kość po deszczu. Również nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeżeli ich właściwości klejenia się do drogi pozostaną na kilka lat to będzie super.
Są ciche jak na ten rozmiar - 205/55r16. Ładna rzeźba bieżnika. Na suchym jak były teraz cieplejsze dni po 26st. nie piszczały nawet jak się mocniej przyhamowało.

Jedynie nie jestem w stanie ocenić jak szybko się zużyją bo za krótko je ujeżdżam.

Podsumowując. Polecam GoodYear EfficientGrip Performance. Ja na tych oponkach czuje się bardzo pewnie i to bez względu na to czy sucho czy deszcz. A zapewniam że "mistrzem prostej" nie jestem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Aha zauważyłem jeszcze jedno. Bez względu na to jak szybko jade po ładnej drodze kierownica nie ma najmniejszych nawet drgań. Nie wiem czy to po części zasługa opon czy też mój gumiarz bardzo przyłożył się do wyważenia. W każdym bądź razie auto na równej drodze płynie.
__________________
CBR 1000RR + MICRON

FORD - nigdy mnie nie zawiódł.

Ostatnio edytowane przez enjoypoznan ; 23-04-2013 o 19:15
enjoypoznan jest offline   Odpowiedź z Cytatem