View Single Post
Stary 01-12-2012, 13:22   #1
endriu.kom
ford::advanced
 
Avatar endriu.kom
 
Imię: Endriu
Zarejestrowany: 15-08-2007
Skąd: A czy to ważne?...
Model: Galaxy
Silnik: 1.9TDI 115PS
Rocznik: 2001.
Postów: 331
Domyślnie Lekko ściąga w prawo (dużo wymienionych części i nic)...

Mój galuś delikatnie ściąga w prawo, nie jest to jakoś bardzo uciążliwe ale jednak aby jechać prosto to trzeba delikatnie kierownicą kontrować. Przynajmniej lewą rękę trzeba trzymać kierownicę.
Ostatnio przeszedł spory remont, wymiana prawego łożyska, nowe amorki i sprężyny, nowe poduszki pod sprężyny (gniazda czy jakoś tak to się nazywa). Nowe końcówki drążków kierowniczych, nowe sworznie wahaczy L+P, nawet nowy przegub wewnętrzny strona prawa. Opony nowe letnie no mają już pół roku ale kupione były nowe, wyważone oczywiście, koła zamieniałem przód na tył zakładałem teraz zimówki i też jest bez różnicy, zbieżność ustawiona, gość co ustawiał zbierzność mówił że auto nie było bite bo by to było widać.

W sumie to przez 4 lata się już jakoś przyzwyczaiłem do tego ściągania ale ostatnio pojeździłem kolegi galusiem benzyną i aż nie mogłem uwierzyć że jego tak prosto jedzie, od razu wyczułem że prosto jedzie i lepiej się kieruje.
No i znów mam myśli których nie mogę się pozbyć, dla czego mój po takim remoncie nadal ściąga.

Ostatnio edytowane przez endriu.kom ; 01-12-2012 o 13:25
endriu.kom jest offline   Odpowiedź z Cytatem