View Single Post
Stary 18-02-2008, 21:25   #9
piotrek__81
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-10-2007
Model: mondeo mk4, focus mk2
Silnik: 18TDCI
Rocznik: 2008 2006
Postów: 79
Domyślnie Re: Jak zrobić mniejsze spalanie?

no ja tez bym chcial miec spalanie10lGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moj jak go pogonie bierze 12 - 13 w normalnej jezdzie po miescie 10- 10,5 a na trasie zdaza sie nawet niecale 7Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ten typ tak ma i trzeba sie do tego przyzwyczaic ( no moze raczej pogodzicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

ja tez jezdze krotkie odcinki wiec bardzo nie narzekam - ostatnio w mieście zjadł mi 9l to bylem z niego bardzo dumnyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek__81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem