View Single Post
Stary 27-05-2010, 11:36   #8
zsberg
ford::professional
 
Avatar zsberg
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 13-08-2009
Skąd: Płock
Model: Mondeo MKI
Silnik: 1.8 TD 90KM
Rocznik: 4.1995
Postów: 1,217
Domyślnie Odp: Czujnik polozenia przepustnicy-czy jest dobry?

To ja opowiem jak jest u mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyszedł czas na remoncik, i podczas rozbiórki w jakiś sposób ukruszył mi się jeden z kabelków.
Poszukałem na forum sposobu reanimacji no i rozebrałem potencjometr. Polutowałem i podczas składania zawinęła się w srodku blaszka, po czym odpadła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cóż, założyłem to co pozostało no i faktycznie, obroty powoli spadały i zaraz po odpaleniu troche warczał. Ostatnio wypiąłem wtyczkę od TPS-u no i dalej jezdzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po tym zabiegu podczas odpalania szczególnie zimnego silnika muszę dodać gazu, żeby odpalił, no i obroty sa bardzo niskie.

Pozostaje wizyta na szrotowni lub ok 300zł za nowy ;/
__________________
Pilnować będziesz poziomu oleju w silniku, bo turbina Twa potrzebuje go niezmiernie, a wymiany oleju pilnować będziesz bardziej, niźli wierności kobiałki Twej. Lepsza bowiem niewierność małżeńska, niźli w dieslu Twoim malutka usterka

Ostatnio edytowane przez zsberg ; 27-05-2010 o 20:48
zsberg jest offline   Odpowiedź z Cytatem