Temat: [Mondeo 1993-1996] Auto się nie uruchamia - brak reakcji
View Single Post
Stary 09-12-2012, 14:35   #6
Stefan7809
ford::beginner
 
Imię: Stefan
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 2,8
Rocznik: 1998
Postów: 22
Domyślnie Odp: Auto się nie uruchamia - brak reakcji

Cytat:
Napisał nemore Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak właśnie jest, podczas przekręcenia klucza do momentu w którym ma mi rozrusznik się uruchamiać, światła przygasają bardzo mocno.
Niestety sytuacja ma się tak że pasek wygląda że jest dobry
Mniej prawdopodobne ale jeszcze przychodzi mi do głowy, że jechałeś jak padało albo po jakimś błocie śniegowym i nie masz osłony pod silnikiem i ten pasek się ślizgał od wody i błota. Ale to może być naciągana teoria. Jak przygasają mocno światła przy próbie uruchomienia, to jest jakiś problem z zasilaniem. Ja bym zmienił akumulator. Jak nie pomoże to bym przekręcił kluczyk w pozycję rozrusznik i przytrzymał z 15 sekund, po czym delikatnie sprawdził wszystkie zaciski na tych grubych kablach, między akumulatorem a rozrusznikiem. Może straciłeś gdzieś kontakt a dowiesz się przez to, że w tym miejscu się bardzo nagrzeje kabel, czasami można się oparzyć więc uważnie. Ale przede wszystkim jako pierwszy punkt trzeba by teorię rozładowanego akumulatora wyeliminować, czyli wymienić go na chwilę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jestem informatykiem, nie mechanikiem
Stefan7809 jest offline   Odpowiedź z Cytatem