Temat: [Mondeo 2007-2014] domontowanie tempomatu
View Single Post
Stary 12-12-2011, 08:59   #355
AdasAdas
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mondeo mk4
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu w Mk4

Mam nadzieję, że producenci poszli po rozum do głowy i przestali traktować ogranicznik prędkości, jako brak możliwości nagłego przyspieszenia.. To przecież czasem może zadecydować o życiu kierowcy i pasażerów, bo zdarzają się niestety sytuacje na drodze, gdy trzeba mocno "przydepnąć", żeby wyjść z jakiejś opresji..

A z innej beczki, muszę się pochwalić Koleżankom i Kolegom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo od soboty dołączyłem do przeszczęśliwych posiadaczy tempomatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Korzystałem kiedyś wcześniej w aucie zastępczym z tej opcji i wiedziałem już, że tempomat to po prostu bajka, nawet w codziennym prowadzeniu w drodze do pracy.. A że w moim przypadku dojeżdżam przeszło 40km w jedną stronę, to przyjemność z korzystania z tempomatu tym większą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zachęcam wszystkich, którzy się jeszcze nie zdecydowali - warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AdasAdas jest offline   Odpowiedź z Cytatem