View Single Post
Stary 28-11-2010, 21:39   #34
marko1986
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 31-08-2009
Skąd: WOT
Model: Mondeo Mk4 kombi/ Mondeo MK4 kombi
Silnik: 2.0 DURATEC HE (145KM)
Rocznik: 2008
Postów: 95
Domyślnie Odp: Wymiana małego i dużego termostatu 2.0 TDDi

mały termostat nazywa się fachowo :termostat w układzie chłodzenia oleju
http://ford.sklep.pl/pl,product,3213...rd,diesel.html

a czujnik temperatury jest umieszczony gdzieś w głowicy nie wiem dokładni gdzie ale jak coś znajdę to napiszę

Cytat:
Napisał vladmir71 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podpisuję się pod tematem i też borykam się z niedogrzanym silnikiem...wymieniłem już duży termostat kupiłem oryginał, ale nie przyniosło to efektu i kreska jeśli dojdzie do pionu, to szybko spada w dół. Nawet po krótkim postoju ponowne uruchomienie silnika odbywa się ze wskazaniem najniższej temperatury-czyli jednym słowem silnik jest ciągle niedogrzanyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
byłem w sklepie z częściami i pytałem o ten mały termostat, ale gość mówił że jest tylko jeden i nie słyszał o drugim;/
Moje pytanie brzmi: jak nazywa się fachowo mały termostat i czy istnieje możliwość że takie wskazania niskiej temperatury spowodowane sa przez źle funkcjonujący czujnik temperatury i gdzie go szukać.

pzdr

Adam
__________________
Stado baranów dowodzone przez wilka może wygrać bitwę...
Odwrotność nie jest możliwa
marko1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem