View Single Post
Stary 08-09-2010, 23:02   #5
kris_IV
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-09-2010
Skąd: Poznań
Model: Mondeo sedan
Silnik: 2.0 145KM
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie Odp: Samochód wydaje dziwny dźwięk przy odpaleniu i nie zawsze mu się to uda (2.0 ben

Cytat:
Napisał TomCat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rozumiem że nie masz tam LPG ?
Nie mam LPG gdyż nie mam do gazu żadnego przekonania...

Cytat:
Napisał cosmo80 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może udało by Ci się nagrać ten dźwięk
Postaram się nagrać tylko muszę jakiś lepszej jakości sprzęt znaleźć niż komórka... A co do tego gazu, to dokładnie jest tak jak piszecie, że wciśnięcie Gazu do oporu pomaga i to bardzo. Już kiedyś to przypadkiem odkryłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze jedno, to mam często wyświetloną ikonę komputera na desce rozdzielczej. I próbowałem z tym komputerem ale nic nie wykazuje jak by błędu nie było w komputerze... Gdy miałem problem z ABS i to czułem to u mechanika wyświetliło na komputerze że to czujnik prawy tył ABS... A np. teraz się świeci ta ikona i nic nie pokazuje. Jak ją skasuje poprzez odłączenie od akumulatora to jest przez jakiś czas ok i znowu się zapala... Ale akurat problem z odpalaniem to chyba nie jest bo związku ze świeceniem i gaśnięciem tej ikony a odpalaniem nie widzę...
kris_IV jest offline   Odpowiedź z Cytatem