View Single Post
Stary 25-12-2013, 10:57   #109
falcon226
ford::advanced
 
Avatar falcon226
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Bochnia
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI 90KM ANU
Rocznik: 2001
Postów: 262
Domyślnie Odp: Element półosi prawej między łożyskiem a skrzynią biegów - jak się nazywa?

Witam koledzy,przy okazji życzę Wam Wesołych Świąt.Jestem po wymianie obu półosi i z lewej i prawej ,wymieniono też sworzenie wachaczy,dopadło mnie tez to stukanie więc wymieniłem u mechanika odrazu wszystko żeby miec spokój.I jestem załamany,gdyż po tej naprawie auto staraciło polot.Prowadzi sie nie stabilnie,kierownice musze trzymać mocniej jak skręcam np. w prawo,a przy tym tak chrobocze prawy przegób jak skręcam w prawo,że strach,lewa połoś przy rozpedzaniu auta na pierwszym biegu dostaje drgań,wibracji.Wczoraj cofałem do tyłu mając koła skręcone mocno w prawo to taki był zgrzyt po prawej stronie w okolicach koła,że myślałem ze sie coś ukręci.Mam takie odczucie jadąc autem jakby to wszystko było zamocno skręcone,no kompletnie auto nie ma takiego luzu w prowadzeniu się,masakra.Po przejechaniu kilku kilometrów przeguby gorące w dotyku,zwłaszcza prawy.Moje pytanie,czy ktoś z Was coś takiego przerabiał,przechodził,czy mechanik mógł coś żle złożyć ,założyć,półosie kosztowały w sumie 950zł,moze wadliwe sie trafiły ,nie wiem.Ręce mi opadają bo przed wymianą oprócz stukania jak pisałem auto mozna było prowadzic i rozpędzać kierując dosłownie jednym paluszkiem,a teraz wchodząc w zakręt trzymam kierownicę jakbym za chwile miał z niego wypaść.Pozdrawiam.
falcon226 jest offline   Odpowiedź z Cytatem