Temat: [S-MAX 2006-2015] Automatyczne składanie lusterek
View Single Post
Stary 22-02-2011, 14:44   #10
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Automatyczne składanie lusterek

Składanie lusterek to odrębna opcja (wliczona np do BLIS), która np. w najnowszym cenniku (a chyba się to nie zmieniało) wyceniona jest na 600zł Trend i 400 dla Titanium
Dostępne też w pakiecie SIEDZENIA (2500), TREND BUSINESS, TITANIUM BUSINESS, INDIVIDUAL i wszystkie pakiety z BLIS: DRIVER ASSISTANCE 1,2,3
U mnie działa z centralnym zamkiem oraz ręcznie z guziora w drzwiach.

Z manuala:
Lusterka złożą się automatycznie, gdy zaryglujesz pojazd za pomocą kluczyka, zdalnego sterowania lub polecenia systemu zamka centralnego bez kluczyka. Lusterka rozłożą się, gdy odryglujesz pojazd za pomocą kluczyka, zdalnego sterowania, polecenia systemu zamka centralnego bez kluczyka, wewnętrznej klamki drzwi kierowcy lub po uruchomieniu silnika.
Wskazówka: Jeżeli lusterka zostały złożone za pomocą ręcznego przycisku składania, można je ponownie rozłożyć jedynie za pomocą przycisku.

Cytat:
Napisał pbobek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przy jeździe miejskiej i mrozach nie jest najlepszym rozwiązaniem
A ja mam nadzieję (może zgodnie z potocznym powiedzonkiem mam z tego powodu braki w inteligencji), że takie złożenie utrudnia złodziejowi kradzież lusterek lub ich elementów. A że usterka tanie nie są (u mnie jeszcze z lampką BLISGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) to chyba lepiej mieć pukniętą blachę w drzwiach niż urwane lusterko.
Jak jednocześnie nie ma mrozu i deszczu (lub właśne nie wyjechałeś z myjni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) to działa bezproblemowo.
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]

Ostatnio edytowane przez Slartibartfast ; 22-02-2011 o 14:56
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem