View Single Post
Stary 03-05-2015, 22:06   #177
rafalpiel
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-05-2012
Model: Focus mk3 FL
Silnik: 1.5 TDCi 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Odp: Filtr kabinowy - jak wymienić i gdzie go szukać

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jak to opisać. Normalnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak jak inne kostki. tam jest z jednej strony taki dziubek którego się naciska. Da się wyczuć. I wtedy normalnie dwiema rękami rozpiąć. Inaczej nie potrafie wyjasnic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się, że wciskałem ten "zatrzask" ale moja kostka nie chciała odpuścić (być może jest ciasno spasowana a ja nie chciałem używać zbyt dużo siły by czegoś nie urwaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Przy najbliższej wymianie będę musiał bardziej się przyłożyćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Pozdrawiam.
rafalpiel jest offline   Odpowiedź z Cytatem