View Single Post
Stary 24-10-2013, 10:28   #8
DJopek
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-09-2013
Skąd: Kraków
Model: Aktualnie brak
Silnik: brak
Rocznik: 0000
Postów: 58
Domyślnie Odp: Gdzie kupić atrapę/grill dolny zderzaka przedniego?

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz gotowca pod światła dzienne !Będziesz miał motywację do założenia.
Planuję DRL montowane w halogenach, ładniejsze wg mnie niż te paski ledowe... ;-)

Cytat:
Napisał gozdi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W zamienniku mam wrażenie, że nie występuje ten element.
Ubezpieczyciele mają skądś zamienniki do tego modelu, więc chyba są, tylko nie wiem gdzie popytać o takie elementy?

Cytat:
Napisał jvras Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej
Ja mam taki (Titanium, bez wycięć na LEDy) i mogę sprzedać.
Stan: podobnie jak u Tomgola niewielki kawałek chromu odpadł i chyba też jakiegoś zaczepu z tyłu brakuje (ale jest ich sporo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Wieczorem mogę podesłać zdjęcia.
Cena: 70zł z wliczoną przesyłką kurierem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak możesz wyślij zdjecia w jakim jest stanie (zwłaszcza ta opaska chromowana - btw - da się ją przeszczepić z innej kraty? bo moja ramka jest ok, mam tylko samą kratownicę zniszczoną). Dzięki.
DJopek jest offline   Odpowiedź z Cytatem