Temat: [Mondeo 2000-2007] reflektory UK/EU oznaczenia
View Single Post
Stary 27-04-2010, 20:52   #1
andy71
ford::beginner
 
Avatar andy71
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie reflektory UK/EU oznaczenia

Mam do zmiany prawy (pasażera) reflektor/światło/lampę - połamane zaczepy. Myślałem, że sprawa prosta, ale trochę się rozejrzałem i mam wrażenie, że kupię od anglika, a zapłacę za europejską wersję...
Myślałem, że to będzie jakoś prosto oznaczone, przeczytałem kilka wątków i dalej jestem zielony... Zrobiłem zdjęcia naklejek pod refkektorami mojego Mondeo i dla porównania z nowego Focusa
Mondeo, lampa prawa (pasażer): strzałki ->
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mondeo, lampra lewa (kierowca): strzałki <-
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Focus, lampa prawa (pasażer): strzałki ->
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Focus, prawa lampa (kierowca): strzałki ->
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Focus na pewno ma oryginalne lampy, strzałki na obu reflektorach wskazują pobocze. W moim Mondeo skierowane są "do środka" samochodu.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak właściwie ma być? Tak jak w Foce? Obie zatem mam do zmiany? Prawa (pasażer) połamana i lewa (kierowcy) z Anglika?
Jak jest u was (o ile macie pewność, że macie europejskie lampy)?

Ostatnio edytowane przez andy71 ; 28-04-2010 o 07:45
andy71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem