View Single Post
Stary 11-11-2020, 19:49   #305
zajacv
ford::beginner
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 25-07-2020
Skąd: Łódź
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 22
Domyślnie Nie działa ręczny

Przejrzałem dużo tematów ale w żadnym nie mogłem znaleźć swojego przypadku mianowicie, mam problem z hamulcem ręcznym mianowicie nie działa w ogóle, samochód kupowałem pod koniec lipca, sprzedawca zapewnił ze to poluzowana linka, samochód sprawdziłem w miarę i reszta była okey ale o tym już pod koniec zapomniałem, pojechałem do mechanika i powiedziałem ze prawdopodobnie linka do naciągnięcia, mechanik powiedział ze ktoś zaspawał zaciski na stałe i trzeba kupić nowe najlepiej z wersji st mocniejsze za 700 zł, nie mam w planach takiego zakupu, objawy są takie iż pociągając za dźwignie hamulca ręcznego łapie dopiero na 3 ostatnie, bardzo wysokie wcześniej nie zaskakuje i odbija w dół, kontrolka od ręcznego się zapala mimo ze ręczny się nie blokuje na dźwigni. Czy ktoś ma pomysł co to by mogło być bo nie chce kupować nowych zacisków jeżeli problem nie leży w nich szczególnie ze wydawało mi się podejrzane to co mówił mechanik. Dodatkowa adegdotka prawie się zabiłem jak wracałem od niego bo nie dokręcił kół, śruby się obracały w rękach 😉
zajacv jest offline   Odpowiedź z Cytatem