View Single Post
Stary 20-02-2008, 07:25   #21
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Re: Jak zrobić mniejsze spalanie?

Cytat:
Napisał Marcin2m
Cytat:
Napisał Magik123
Ludzie ja nie rozumiem ktos kupuje auto z silnikiem 1.6 i jezdzi na bezynie, a pozniej placze ze niby 10l to duze spalanie, przeciesz to norma dla takiego silnika, chcesz tanio zaluz LPG i po problemie, ja jezdze na PB i mi nie robi róznicy czy wezmie 10 czy 12 a czasem to i 14 potrafi wziac ale nie chce LPG. Co innego gdy spalanie wynosi 16, 18L Wtedy trzeba sie martwic. Ktos pisal ze ma diesla i znowu, w jakich obrotach najlepiej jezdzic zeby malo palil, a ile pali 6L?? Kurcze nie rozumiem to jest tak male spalanie a ktos chce jeszcze mniej, proponuje ROWER, talez zupy i w droge :fcp1
O co się pieklisz :fcp24 , nikt Cię nie zmusza do pisania. Uważasz to za bezsens po prostu olej ten wątek.
Kolega pyta, ma prawo, jak ktoś chce odpowiadać to to robi.

Nie ma głupich pytań, są tylko....
A czy ja cos mowie ze nie ma prawa co?? Czlowieku auto pali malo a ktos chce zeby palilo jeszcze mniej, to sa dwa sposoby, zrobic kapitalny remont, co wogole sie mija z celem bo moze z litr mniej by palil lub zalozyc LPG-Po to ludzie zakladają gaz zeby oszczedzac, chyba ktos kto jezdzi na PB nie mysli o oszczedzaniu to chyba normalne. Wiec wrzuc juz na luz ok.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem