View Single Post
Stary 16-04-2008, 21:43   #42
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Re: Zerwany pasek rozrządu

Cytat:
Napisał szybki lopez
Rozumiem że w moim przpadku z silnikiem 1.4 1991r clx zamiana skrzyni nie wykaże lepszych osiągów... A jak się ma do mojej sytuacji wymiana silnika np. na pojemnośc 1.6 (niekoniecznie wielopunkt...) co w takim przypadku należy wymienić?? Wiązkę i szkrzynkę bezpieczników także? Rozumiem że wraz z silnikiem wymiana komputera jest konieczna... Aha i przy okazji... nie działa mi wentylator chłodnicy jak można to prowizorycznie naprawić czy ktoś wie który bezpiecznik jest odpowiedzialny za wentylator? (nie mam schematu skrzynki bezpieczników Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) czy jest jakaś szansa naprawy bez rozbrajania skrzynki???
Z tego co wiem to po 90 roku tj mk5 i w gore to nie bylo juz silnikow od 1.6 w gore na jednopunkcie czy gazniku byl tylko wielopunkt, do wymiany komp, skrzynka moze i by byla jedynie przekazniki pozmieniac, okablowanie to nie wiem pewnie po czesci by pasowalo ale jak juz zmieniac motor to dolozyc 100zl do oryginalnej wiazki i tylko przelozyc i podlaczyc, no i moze cos z wydechem od kolektora do kata ale moge sie mylic
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem