View Single Post
Stary 07-01-2005, 10:32   #46
VIKI
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-11-2004
Postów: 20
Domyślnie

Michu nie słuchaj Kefira żadnej sprawy nie było Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .......my sobie tak z Dj Brabus urozmaicamy forum żeby było weselej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To taki nasz sposób na stres ..............ptawda Panie kocie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kefir.....ja niewiem kto tu właśnie zasiał ziarnko wądpliwości.....no niewiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. hehehehe

Dj Brabus
Cytat:
Jestem sprawdzony (prawie, że namacalnie... ) przez dużą część naszych klubowych kolegów!!
Można powiedzieć że ja też .........tylko że nie namacalnie hehehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
VIKI
VIKI jest offline   Odpowiedź z Cytatem