Temat: [Edge 2015- ] Ecoblue 2.0 biturbo błąd P0264
View Single Post
Stary 13-03-2024, 09:46   #8
Kenobi36
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-10-2007
Model: Edge EU
Silnik: 2.0 Ecoblue.
Rocznik: 2019.
Postów: 108
Domyślnie Odp: Ecoblue 2.0 biturbo błąd P0264

Wtrysk wymieniony. Kod skasowany. Silnik odpalił bez odpowietrzania. Kręcił może pół sekundy dłużej niż normalnie. Jeździ, nie szarpie, może bardziej klekocze a może tylko złudzenie bo radio wyłączyłem.
Tak trochę mnie śmieszy. Kiedyś brało się zapasowe świece w długą podróż , teraz trzeba wozić przynajmniej jeden wtrysk w bagażniku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niestety nie udało mi się wpisać kodu korekcyjnego wtrysku. Zaraz po uruchomieniu procedury wpisywania parametru, lub nawet czytania zapisanych parametrów wyskakuje komunikat "Service procedure has been interrupted"
Może to mieć coś wspólnego z tym że jak podłączam pojazd to wyskakuje informacja w Forscanie że mój interfejs nie obsłuży wszystkich funkcji pojazdu. Mam jakiegoś ELMa z przełącznikiem.

Tak że szukam kogoś kto by się podjął zakodowania wtrysku. Najlepiej już z jakimś bagażem wiedzy żeby też przeprowadzić procedury adaptacyjne jeśli trzeba. Ktoś z forumowych serwisów by się podjął? Oczywiście nie za darmo.

A jakby miał doświadczenie z całą elektryką to jest też jeszcze kilka innych usterek do ogarnięcia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kenobi36 jest offline   Odpowiedź z Cytatem