Temat: [Focus 2014-2018] Słaby jakość dźwięku
View Single Post
Stary 10-10-2023, 16:18   #38
lordwader
ford::advanced
 
Avatar lordwader
 
Imię: wader
Zarejestrowany: 13-03-2013
Skąd: mazowieckie
Model: Kuga mk2 lift; Focus mk3 lift
Silnik: 1,5 150KM; 1.5tdci 95KM
Rocznik: 2018, 2016
Postów: 311
Domyślnie Odp: Słaby jakość dźwięku

Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Większej bzdury nie słyszałem od dawna.
Przeniesienie uszu do FF MK3 , to dla średnio zgrabnego człowieka - 15 minut pracy. Tzw.hardware Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Soft zawsze gada z ustawieniami FF MK3 . Nie wiem po co kolega straszy innych użytkowników
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i to jest konkret, ale tak jest faktycznie, czy tak jak pisze pustymi tekstami @Antej nie do końca?

no i jeszcze pytanie o
Cytat:
Napisał lordwader Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
natknąłem się takie historyczne info Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,
chyba mój przypadek.
czyli jest szansa, że AM5T-18C815-XN jest rozwiązaniem problemu?
AM5T-18C815-XN zagra podobnie jak acm z kugi NX albo focusowe NX?

i jeszcze tak z czystej ciekwości, jesli kupię i zamontuję ten acm AM5T-18C815-XN (wciąż czekam aż ktoś potwierdzi kompatybilność z focus mk3fl) oraz wymienię antenę ze stopką np na taką: https://allegro.pl/oferta/antena-dac...cf-13870765514
to uzyskam dodatkowo DAB?

Ostatnio edytowane przez lordwader ; 10-10-2023 o 17:18
lordwader jest offline   Odpowiedź z Cytatem