View Single Post
Stary 12-02-2023, 17:27   #4
Zbijar
ford::average
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 06-11-2022
Skąd: okolice Wieliczki
Model: Ford Kuga MK2, Titanium Plus, 163KM, Ford Focus MK3 1.0 Ecobost
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 94
Domyślnie Odp: Serwis skrzyni Powershift - Kraków/Małopolska

Cytat:
Napisał kudlaty504 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,



poszukuję uczciwego specjalisty od skrzyni automatycznej powershift w Krakowie i okolicach.



Przeszukując forum doczytałem, że moje problemy to klasyk, ale i tak mnie niepokoją pewne dźwięki i zachowania i chciałbym z kimś skonsultować czy też zrobić jakąś adaptację itp. itd.



Auto zakupione w Niemczech w tym roku, wymiana oleju w skrzyni 8000 km temu. Rocznik 2014. Przebieg 165k. Silnik 2.0 TDCI. 115 KM.



Na zimnym silniku i skrzyni na niskich obrotach nadgania obrotami z 1 na 2 i z 2 na 3. Ponadto słychać mechaniczny chrzęst przy zmianie z 2 na 3 bieg. Po rozgrzaniu auta chodzi pięknie. Ponadto przy dynamicznym ruszaniu słychać "uderzenie" jakby napęd nie mógł trafić na koła. Ciężko opisać. Dziwne.



Będę wdzięczny za każdą poradę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy możecie polecić warsztat w Krakowie lub okolicy, który się zajmuje skrzyniami powershift ?

P.S.
Kudlaty504, czy znalazłeś już warsztat ?
Zbijar jest offline   Odpowiedź z Cytatem