View Single Post
Stary 12-05-2022, 18:59   #25
karoolpl
ford::advanced
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 15-01-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 283
Domyślnie Odp: Jak zamontować rejestrator ruchu (kamerkę)

@jaris

korzystałem z takich ala szczypców zagiętych żeby wyjąć, bo ciężej palcami, a już wkładać wsadzałem ręką. Mój sposób to kładę się plecami na progu/podłodzę i wsadzam rękę od spodu i wtedy w miarę, można wygiąć rękę od boku i wsadzić bezpiecznik. Od spodu, czyli w szczelinie nad pedałami, a od przodu widać wtedy co chcesz zrobić.

W bezpiecznik numer 5, który jest jako wolny, siedzi tam bezpiecznik 20A, jest tam stałe zasilanie. W adapter wsadzasz tą 20-stke i 5A na kamerkę.

Drugi wpinam w miejsce 35, 5A, więc 5A w przejściówkę i drugą 5-ka na kamerę. Masę, odkręcam lekko śrubke od złączą OBD i tam wsadzam wtyk od masy i dokręcam śrubkę.

Wpisz sobie na youtube mondeo mk5 wideorejestrator i jest tam filmik od pewnego Pana z montażu kamerki Mio przód/tył, Ty jak chcesz tylko przód, to zrób sobie wyłącznie przód. kabelki przepuścić to już banalnie. Dzięki temu masz kamerkę 24/7, z trybem parkingowym, ustaw tylko próg odcięcia prądu do kamerki, ja mam chyba na prawie najniższą wartość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W załączniku, foto po montażu w skrzynce
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20220317_085502.jpg (83.2 KB, 153 wyświetleń)
karoolpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem