Temat: [Kuga 2013-2020] skrzynia biegów automatyczna PS
View Single Post
Stary 22-05-2021, 23:24   #6
c73
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 09-02-2011
Skąd: Bydgoszcz
Model: Kuga MK2
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie Działanie skrzyni automatycznej

Witam Kupiłem 1,5 miesiąca temu Kugę mk2 z 2014 roku titanium Automat przejechane 90 tysi od dziadka który jeździł 2 lata sprowadził ze Szwajcarii przebieg sprawdzony i pofatygował się przyjechać do mojego mechanika który go sprawdził i powiedział tak że warto nie bity sprawdzony przebieg aczkolwiek ostrzegał ze powershift może oznaczać w przyszłości kłopoty. Zaryzykowałem jak przejechałem się to była miłość od pierwszej jazdy. Ale mam pytanie Pan miał dokumetację że wymiana była oleju w skrzyni oraz uszczelki przy 80 tysi. Mój mechanik po sprawdzeniu nic niepokojącego w niej nie zobaczył. Ja też podczas jazdy próbnej i teraz też nie Jednak mam kilka pytan Mam srednie spalanie na pozionie około 8,5 duzo po miescie. Czy jakas adaptacja by sie przydała bo pewnie po wymianie oleju nie było takowej. Dla mnie skrzynia pracuje dobrze troszkę szarpnie przy mocniejszym R na górce i 1 ale ta oki. Moze jakaś porada co moge zrobić azeby ulepszyć działanie skrzyni. Dodam to moja 1 skrzynia Automat Pozdrawiam
c73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem