View Single Post
Stary 08-04-2018, 09:55   #9
Istvan
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 17-01-2017
Skąd: Białystok
Model: C-max
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 178
Domyślnie Odp: Wibracja nadwozia w zakresie przyśpieszania 80 - 100km/h

Cytat:
Napisał Kemet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy ten przegub półosi prawej jest wymieniany osobno czy tylko razem z półosią. A może lewy? Wewnętrzny czy zewnętrzny? Za dużo tego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na poważnie. Czy mechanik ma możliwość zdiagnozowania jakiegoś luzu (bo to pewnie wybicie i luz powodują wibracje) czy po prostu wymiana. A jeżeli to nie to to dalej trzeba szukać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Czy taki powodujący wibrację luz mechanik wyłapie czy tylko to w zakresie obrotów silnika się pojawia? Pozdrawiam
Przeciętny mechanik wyłapie to po przejechaniu się autem.Na 100%.Jeżeli nie to powinien pokryć koszty błędnie wymienionego elementu,naprawić ten błąd,udzielić gwarancji i przeprosić.To naprawdę podstawy mechaniki. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kiedyś w innym aucie trzęsło mi dokładnie jak u Ciebie.Wyczuwałem to jako trzęsienie 80-100 km /h i po mojej stronie (kierowcy) Mechanik wsiadł,przejechaliśmy 3 km i stwierdził prosto i jasno.Przegub,prawy od strony pasażera.Wymieniamy.I to była trafna diagnoza.Może masz to samo?
Tylko moje doświadczenie nie jest oparte o Forda.Ale to chyba szczegół.
Istvan jest offline   Odpowiedź z Cytatem