Temat: [Escape - Kuga USA] Przednie reflektory przekładka
View Single Post
Stary 27-01-2018, 17:59   #45
ŁATEX
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 17-02-2014
Skąd: Bydgoszcz
Model: focus mk2
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 20
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Cytat:
Napisał YS3F Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy polecicie kogoś z zachodniopomorskiego do dołożenia przeciwmgielnego w zderzak i podpięcia pod BCM? Escape 2014. Najlepiej jakby można było zgrać z wyłącznikiem EU i może jeszcze kontrolkę na wyświetlaczu? Doświetlanie zakrętów mile widziane. Autko w lutym w kraju.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Temat przerabiałem. Auto z USA nie ma w BCMI opcji przeciwmgielnego tył, więc nie jesteś w stanie uruchomić takiego światła. W niektórych nie ma nawet tej opcji w kodowaniu. Jak opcja jest to można ją włączyć poprowadzić instalacje od lamp do BCM i z BCM do włącznika.

Bump:
Cytat:
Napisał Hops Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czołem gawiedzi!

Zakupiłem Escape 2017 w wersji SE (1.5, AWD), "dotknięty" przodem. W tej sytuacji zastanawiam się, bo mam taką możliwość, żeby zamontować Xenony EU, pewnie z poziomowaniem.

Pytanie czy ktoś się z mierzył z tym tematem w modelu '17 i czy jest w stanie, konkretnie podać co jest do wykonania - hardware/software.

Przy okazji chcę też dorzucić czujniki parkowania z przodu i przeciwmgielne z tyłu.

Z góry dzięki za wszelaką pomoc.
Czołgiem.
Musisz mieć lampy, wtyczki, czujniki do poziomowania, zrobić instalację i zmienić kodowanie auta na xenon. Praca taka sama w każdym aucie. Trzeba mieć tylko z czym podejść.
ŁATEX jest offline   Odpowiedź z Cytatem