View Single Post
Stary 06-01-2017, 14:58   #8
kuderw
ford::average
 
Imię: WOJCIECH
Zarejestrowany: 11-07-2013
Skąd: KATOWICE/LONDYN
Model: Focus C-max Ghia
Silnik: 2.0 Tdci 136KM
Rocznik: 2004
Postów: 143
Domyślnie Odp: wymiana maglownicy

Witam

Panowie Salom I Koszka dziekuje za odpowiedzi ale po co te klotnie na forum przeciez nie o to tu chodzi, mamy sobie nawzajem pomagac a jesli jest mozliwosc zaoszczedzenia przy tym kasy to jeszcze lepiej.
Problem z moim maglem polega na tym ze przekladnia mi sie tak jakby blokuje przy wykonywaniu skretu w lewo lub w prawo, dzieje sie to przewaznie w chlodnie dni, problem byl opisywany juz kilka razy na tym forum ,jedni wymieniali pompe wspomagania, lozyska na mcpersonie itd. Ja lozyska wymienilem juz dawno temu bo mi sie jedno zatarlo, Na angileskim forum znalazlem ze za ta usterke moze byc odpowiedzialmy czujnik kata skretu montowany na maglownicy- to tez wymienilem bo koszt byl niewielki, pompe mam sprawna, wyplukalem uklad wspomagania 2 razy i dalej jest ten objaw martwego pola przy skrecie, dlatego postanowilem w nastepnym kroku wymienic lub zregenerowac przekladnie. Znalazlem serwis w UK i sobie zycza 150 funtow (750zl) za regeneracje i daja 3 lata gwarancji. Pytalem czy da rade zdemontowac przekaladnie samemu bo oni tego nie robia tylko regeneruja.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez kuderw ; 06-01-2017 o 15:01
kuderw jest offline   Odpowiedź z Cytatem