View Single Post
Stary 13-04-2015, 05:57   #2167
Tatin22
ford::average
 
Avatar Tatin22
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-03-2015
Skąd: Łódź
Model: Escape Titanium
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 125
Domyślnie Odp: komputer paliwowy dodanie opcji w benzynie i dieslu

Cytat:
Napisał darian2168 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wgrałem eprom przedliftowy do zegarów po drugim lifcie i co się okazuje? Wszystkie opcje można bez problemu uruchomić ze spalaniem chwilowym włącznie. Teraz tylko pytanie czy ogrzewanie przedniej szyby odpali? Jak już pisałem ja nie mam gdzie tego sprawdzić w związku z czym pozostaje mi jedynie czekać na "królika doświadczalnego"..............Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chętnie bym to sprawdził, tylko że mam mały kawałek do Ciebie, a druga sprawa, to że nie mam jeszcze swoich zegarów poliftowych.
Tylko powstaje kwestia śnieżynek, w przedlifcie są dwie, a po lifcie już jedna i poziom płynu spryskiwacza. I ciekawe czy śnieżynka będzie zmieniać kolory czy będzie się zapalać poziom płynu przy 4 stC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tatin22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem