View Single Post
Stary 04-07-2014, 12:48   #10
MichalTJE
ford::average
 
Avatar MichalTJE
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-05-2014
Skąd: Scyzorykowo
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 96
Domyślnie Odp: Skręcona kierownica podczas jazdy na wprost

Witam mam bardzo podobny problem jak kolega wyżej... Ford Kuga obręcze 18'' ciśnienie jak mówi książka 2.1 przód 2.2 tył przy nieobciążonym pojeździe... auto posiadam od miesiąca ciśnienia pilnuje w oponach, zwróciłem już wcześniej ze delikatnie "ciągnie" mnie w prawą stronę (sprawdzam jedynie na drodze gładkiej jak stół) wczoraj zrobiłem dłuższa trasę ok 500 km było trochę autostrad i przekonałem się ze jednak coś jest... w załączniku geometria pojazdu...
Najważniejsze punkty to takie ze mam 100% pewność ze auto nie miało żadnej kolizji wiec wyeliminowany jest problem układu uszkodzonego mechanicznie...
Pan z zakładu diagnostyki stwierdził ze był podobny przypadek u niego w warsztacie i człowiek pomógł sobie zwiększając ciśnienie w prawej oponie czyli np w lewej miał 2.1 a w prawej 2,4 (dywaguje) czy to rozwiązanie problemu ?
Felgi aluminiowe 18'' proste, zastanawiam się może potrzeba wyważyć koła...hmmm sam nie wiem ... Powyższe zauważalne jedynie na naprawdę solidnej drodze, nie przeszkadza to ale sam fakt ze coś się dzieje najnormalniej nie daje spokoju...
Dzieki i pozdrawiam
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Geometria_Kuga.jpg (94.7 KB, 46 wyświetleń)
MichalTJE jest offline   Odpowiedź z Cytatem