View Single Post
Stary 15-01-2013, 21:17   #1
gorilas
ford::average
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 13-05-2011
Skąd: Wroclaw
Model: Focus II FL
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 112
Exclamation błędy P0504 Brake Switch i C1956 Steering Angle Sensor

Dzis po wlaczeniu zaplonu po raz pierwszy ujrzalem na wyswietlaczu wykrzyknik i 'engine failure' (hehe wlasnie skojarzylem ze dokladnie 4 lata temu kupilem Focusa, moze to taki prezent rocznicowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i dlatego stwierdzilem, ze czas sie skupic na bledach, 4 zauwazylem juz z miesiac temu po zakupie ELMa, teraz doszedl 5 i wraz z nim motywacja... Na szczescie jak na razie samochod jechal normalnie, zadnych dodatkowych kontrolek itp.

Sprobowalem skasowac bledy, pozniej na razie tylko 5km przejazdzki, opisuje wiec rowniez efekt:

1) P0504 Brake Switch A / B Correlation - nowy wiec to chyba on wywolal dzisiejszy alarm, skasowany, po przejazdzce nie wrocil.

Czego dotyczy ten blad i na czym trzeba sie skupic jesli wroci?

2) C1956 Steering Angle Sensor Circuit Failure - byl wczesniej i na razie jako jedyny wrocil po kasowaniu i przejazdzce.

Tu juz duzo wiem z wypowiedzi Matycha (w temacie samego bledu) i Mayaka (w temacie dokladania ESP), natomiast nawet niedawno przekonalem sie ze ESP mi dziala. W kazdym razie innych bledow z ESP nie mam, wiec rozumiem ze nie musze sie tym natychmiast zajac?


Pozostale 3 ktorymi mniej sie przejmuje to B2894 (skasowany, znalazlem ze jest zwiazany z tylna klapa, byla na gwarancji malowana przez ASO przez korozje na styku z listwa nad rejestracja, wiec demontowana itd., rozumiem ze to nie jest krytyczny blad) B2477 (nie daje sie skasowac, wszystko jasne, wrzucilem Sony zamiast 6000CD, 'unconfigured mode') i U1900 (komunikacja CAN, na razie skasowany)

Z gory dziekuje za komentarze, szczegolnie odnosnie 2 pierwszych bledow

Ostatnio edytowane przez gorilas ; 15-01-2013 o 21:53
gorilas jest offline   Odpowiedź z Cytatem