Temat: [Mondeo 2000-2007] Recenzja eksploatacji
View Single Post
Stary 08-07-2009, 17:54   #27
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Recenzja eksplatacji mondeo

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oj chłopczyku chłopczyku. Unikasz odpowiedzi na proste pytanie. Było proste. Jeżeli mamy oceniać całość produkcji MK III wyłącznie w oparciu o Twoje doświadczenie MDO nigdy nie było by jednym z najbardziej popularnych aut w swojej klasie. Może i dobrze. W takim razie jak mam oceniać markę BMW w oparciu o jednostkowe przypadki? Przykład. Proszę bardzo. Na ninejszym forum jest już stary ale ciekawy temat dotyczący właśnie Bardzo Miłego Wozu który zakupiony jako nówka (koszt mniej więcej 4, nowych MDO ACE2) był wielokrotnie reklamowany bo..... Gdybym miał oceniać tę markę w oparciu jedynie o doświadczenia autora/właściciela - a mogę to zrobić skoro mogę oceniać MDO wyłącznie w oparciu o doświadczenia ACE2 - BMW wypadłby zapewne gorzej od "mydelniczki". Jaki więc jest sens takich ocen.
Wrzucę tu swoje dwa grosze. Trudno dziś o średniej klasy samochód który nie miał by wad.
Ford schrzanił elementy napędu paliwa oraz nadwozia.
BMW oraz Audi mają problemy z elektroniką a starsze modele z podwoziem. VW mają problemy z sprężarkami. Podejrzewam że jest jeszcze mnóstwo dwojących się przykładów.
Idealnie = Ferrari F40, F50 Lamborghini countach, Diablo itd. Tam się nie miało co psuć. Tymczasem dzisiejsze Lambo się sprzedało Audi i podobno już są jakieś problemy z silnikiem. Ferrari też miewa problemy. Za dużo dziwactw i wymyślania.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem