Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] pamięć foteli - nie moge przypisac ustawien (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=289116)

Chabrzdy 26-11-2018 16:03

pamięć foteli - nie moge przypisac ustawien
 
witam

mam taki problem ze w moim fusionie (2015) mogę przypisac ustawienia lusterek i to działa tak jak nalezy, jednak nie moge przypisac ustawien fotela.

po kliknieciu w przycisk 1/2/3 lusterka sie ustawiaja ale fotel juz nie.

co może być tego przyczyna?

KRUKER 26-11-2018 16:28

Odp: pamięć foteli
 
Zly adres.
Predzej uzyskasz odpowiedz w podforum na temat mondeo mk V:569:
Tu tematem fusion, ale chodzi o tego wiekszego "brata " fiesty.

Chabrzdy 30-11-2018 16:06

Odp: pamięć foteli - nie moge przypisac ustawien
 
nikt nie ma pomyslu?:(

kuba0005 30-11-2018 19:02

Odp: pamięć foteli - nie moge przypisac ustawien
 
a fotel ma moduł pod spodem czy jest bez pamięci bo sam miałem radosną twórczość z dokładaniem i odejmowaniem różnych rzeczy bo z USA nie działało a nabywca ciął koszty.

Chabrzdy 08-12-2018 09:01

Odp: pamięć foteli - nie moge przypisac ustawien
 
a jeszcze jdno pytanie co moze byc przyczyna ze jak ustawiam fotel to przesówa sie co kilka milimetrów i trzeba znowu przycisk nacisnac zeby pojechal kolejne kilka mm i tak w kolko. fotel pasazera przesówa sie normalnie poki trzymam to jedzie.

pawel_88 25-09-2019 07:13

Odp: pamięć foteli - nie moge przypisac ustawien
 
Witam, w dniu dzisiejszym zaobserwowałem dziwne zachowanie związane z fotelem elektrycznym. Miałem od początku aktywne wygodne wsiadanie/wysiadanie i dzisiaj uruchamiając auto fotel poprawnie przysunął się, ale po zakończeniu podróży już się nie odsunął, a dodatkowo nie działa pamięć fotela (przyciski na boczku drzwi).

Sprawdziłem w menu i opcja "easy entry/easy exit" jest niedostępna, nie można jej nawet ponownie aktywować. Czy ktoś ma pomysł co mogło się stać? Czy szukać jakiś połączeń pod fotelem? Wyłączałem silnik i uruchamiałem ponownie, ale nic to nie pomogło.


EDIT: Po kilku godzinach wsiadłem do samochodu i wszystko działało już poprawnie, opcja znowu dostępna i aktywna, działa też pamięć foteli. Czy to mógł być przypadkowy błąd, czy coś niepokojącego może dziać się z BMS'em? Miałem aktywowanych kilka opcji, które nie były wcześniej dostępne po sprowadzeniu auta z USA, ale tego typu objaw po kilku miesiącach to raczej nie błędy osoby, która to dla mnie wykonywała. Czy miał ktoś podobny przypadek?

mckur 07-05-2024 09:05

Odp: pamięć foteli - nie moge przypisac ustawien
 
Witam, mam taki sam problem w swoim aucie, czy może Pan podpowiedzieć jak udało się to uruchomić, odsuwał się i przysuwał, w pewnym momencie przestało to działać funkcja easy exit jest niby zazanczona.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.