Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Lusterka boczne - skladaja sie czy nie ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=218614)

airmate 24-01-2015 17:43

Lusterka boczne - skladaja sie czy nie ?
 
Koledzy podpowiedzcie bo jestem od niedawna posiadaczem Mondeo z 2008 roku i nie wiem czy lusterka boczne da się złożyć czy są na stałe - próbowałem ręcznie je złożyć tak jak to robię w innych autach ale tu nawet nie drgną a boję się żeby ich nie urwać bo używałem już sporej siły (albo tak się zastały ale raczej to niemożliwe ) no chyba że jest jakiś inny patent składania (nie mam elektrycznie składanych - to info dla tych co pomyślą że nie sprawdziłem :lol: )

jaceks 24-01-2015 17:53

Odp: Lusterka boczne
 
normalnie, do środka.
aczkolwiek na zewnątrz też się wykręca jak o coś zawadzisz.

airmate 24-01-2015 18:01

Odp: Lusterka boczne
 
Jaceks dzięki za odpowiedź - no to u mnie albo się tak zastały albo ktoś je przykleił bo próbowałem aż wyginała się już czarna maskownica co jest w drzwiach a lusterka się nie ruszyły

nabuchodonozor 24-01-2015 18:18

Odp: Lusterka boczne
 
Cytat:

Napisał airmate (Post 2339613)
Koledzy podpowiedzcie bo jestem od niedawna posiadaczem Mondeo z 2008 roku i nie wiem czy lusterka boczne da się złożyć czy są na stałe - próbowałem ręcznie je złożyć tak jak to robię w innych autach ale tu nawet nie drgną a boję się żeby ich nie urwać bo używałem już sporej siły (albo tak się zastały ale raczej to niemożliwe ) no chyba że jest jakiś inny patent składania (nie mam elektrycznie składanych - to info dla tych co pomyślą że nie sprawdziłem :lol: )

moje skałdają się same, jak zamknę autko...

gregor75 24-01-2015 18:43

Odp: Lusterka boczne
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] popsiukaj po przegubie lusterka jakimś preparatem typu WD40 i daj trochę czasu na penetrację

airmate 24-01-2015 18:46

Odp: Lusterka boczne
 
No nic - będę działał w tym temacie myślałem, że tu jest inny patent ale uświadomiliście mi ze jednak nie

piotrek2511 24-01-2015 20:50

Odp: Lusterka boczne - skladaja sie czy nie ?
 
Napisz tylko co było przyczyną. Bo ciekawy jestem ;)

Szym0n 24-01-2015 20:55

Odp: Lusterka boczne - skladaja sie czy nie ?
 
U mnie to samo-mam MK4 od 6 m-cy i mniej więcej od tego czasu próbuję złożyć lusterka-psiakłem WD i innymi penetratorami i nic. Ani drgną. Również przy próbie złożenia wygina się całość razem z czarną maskownicą... Jak ktoś zna lekarstwo na to również proszę o pomoc.

Polarny 24-01-2015 21:09

Odp: Lusterka boczne - skladaja sie czy nie ?
 
Budowa lusterka wg mnie nie przewiduje tego, by się "zastały". Miejsce styku to plastik, więc to nie może się skorodować czy jakoś tak. Więc jak nie dają się złożyć, to nie wiem co o tym myśleć.

pgrob 25-01-2015 22:02

Odp: Lusterka boczne - skladaja sie czy nie ?
 
Zdjąć lakierowaną osłonę lusterka i sprawdzić czy poprzedni właściciel zamiast wymienić/naprawić mechanizm składania lusterka nie nawalił tam jakiegoś kleju albo żywicy. U mnie niestety tak było.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.