Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] convers nie wyświetla wszystkich funkcji (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=157400)

mlatka2 07-05-2012 15:22

convers nie wyświetla wszystkich funkcji
 
Witam wszystkich.Kupiłem mk4 2.5t tit s i mam problem z convers (wyświetlaczem między licznikami) wyświetla mi tylko info.-komp. pokładowy
i ustawienia.Nie wiem czy nie mam jakiegoś softu, czy tak ma być, a może coś trzeba włączyć w navigacji . W instrukcji po niemiecku mam tam rozrysowane ze 100 funkcji (navi zmieniarka radio ...) POMOCY może miał już ktoś taki problem i dał sobie z tym rade bez wizyty w serwisie.

PAFFCIO 07-05-2012 19:05

Odp: convers nie wyświetla wszystkich funkcji
 
wstaw zdjęcia jak wygląda convers u Ciebie (co wyświetla)

Pulse 07-05-2012 19:20

Odp: convers nie wyświetla wszystkich funkcji
 
Ograniczenie funkcji Conversa do ustawień i info, to zdaje się brak jakiejkolwiej aktualizacji oprogramowania. Przed zakupem ktoś najwyraźniej zrobił downgrade.

leszcz 07-05-2012 20:40

Odp: convers nie wyświetla wszystkich funkcji
 
Cytat:

Napisał mlatka2 (Post 1825063)
Witam wszystkich.Kupiłem mk4 2.5t tit s i mam problem z convers (wyświetlaczem między licznikami) wyświetla mi tylko info.-komp. pokładowy
i ustawienia.

Kolego wyjmij bezpiecznik i zresetuj radio.Masz kod od radia? Jak tak to śmiało czasami się wiesza i tak może się zdarzyć

mlatka2 07-05-2012 21:33

Odp: convers nie wyświetla wszystkich funkcji
 
Chyba nie mam kodu ale po odłączeniu akumulatora jakieś 4 tyg. temu nie prosił o kod, może go pamięta. Nie wiem czy po odłączeniu samego radia będzie mi potrzebny?
jak to nie wypali to postaram się wrzucić fotke

mlatka2 07-05-2012 21:37

Odp: convers nie wyświetla wszystkich funkcji
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
znalazłem taki sam problem tylko tu jakoś się to samo zresetowało

leszcz 07-05-2012 22:34

Odp: convers nie wyświetla wszystkich funkcji
 
Dokładnie tak mi się zrobiło 2-3 razy i bezpiecznik wyjmowałem i wszystko wróciło do normy

PAFFCIO 08-05-2012 05:31

Odp: convers nie wyświetla wszystkich funkcji
 
Cytat:

Napisał mlatka2 (Post 1825268)
Chyba nie mam kodu ale po odłączeniu akumulatora jakieś 4 tyg. temu nie prosił o kod, może go pamięta. Nie wiem czy po odłączeniu samego radia będzie mi potrzebny?
jak to nie wypali to postaram się wrzucić fotke

Ciekawe...bo generalnie po KAŻDYM rozłączeniu akumulatora, radio trzeba aktywować kodem...

mlatka2 08-05-2012 06:11

Odp: convers nie wyświetla wszystkich funkcji
 
Witm.w instrukcji obsługi nie ma nic o kodzie (navi z kartą sd). mam też instrukcję bez navi (sony)tam trzeba kod.Gdzie szukać tego kodu ,wszystkie książki teoretycznie mam.
A ten bespiecznik to gdzie rozłączyć demontować navi i od tyłu czy w bezpiecznikach głównych (centralce)

jarkom 08-05-2012 18:35

Odp: convers nie wyświetla wszystkich funkcji
 
Ja miałem podobnie jak na filmie.Samochód zostawiłem na parkingu na pół godzinki. Po przyjściu wyświetlacz wyglądał podobnie jak ten na filmie. Zamknąłem auto (ok. godziny) i po powrocie wszystko było ok. Ale jakiś tydzień później komputer zablokował mi się na amen - na nic nie reagował. Pomogło rozłączenie akumulatora (musiałem wbić kod do radia -sony).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.