Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Mondeo MK3 ocena auta (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=130478)

rockjajo 09-05-2011 17:48

Mondeo MK3 ocena auta
 
Witam,

zastanawiam się nad kupnem MK3..znalazłem ciekawą ofertę na aukcji i chciałbym abyscie podzielili się swoimi spostrzeżeniami.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

jak na ten rok cena chyba w miarę...ale te lampy FL (przód i tył) chyba nie bardzo pod ten rocznik podchodzą. być może zmiana estetyczna, ale tego nie wiem. poza tym lakier w nadzwyczajnie dobrym stanie jak na ten rocznik. proszę o komentarze..

bluebob 09-05-2011 18:18

Odp: Mondeo MK3 ocena auta
 
Witam,

Co do lamp przeciwmgielnych to po prostu ktoś zmienił sobie zderzak na poliftowy. Z tyłu też polifty. Na zdjęciach autko wygląda ładnie, ale to trzeba by było zweryfikować osobiście. Co do wyposażenia, to wg opisu ma kontrole trakcji, której ja na zdjęciach nie widzę żeby była (brak wyłącznika ESP). Konsola środkowa jest "rzeźbiona" pod poliftowe radio SONY, no i te przyciski od grzanych foteli jakoś tak dziwnie za głęboko osadzone. Nie ma sensora deszczu ani zmierzchu, bo lusterko wewnętrzne jest przedliftowe. Zegary zmienione na poliftowe, więc nie ma gwarancji, że przebieg jest oryginalny. Lakier może ładnie wygląda, ale do sprawdzenia, bo ruda może się głęboko ukrywać :D
Hokej dolnego zderzaka przedliftowy i brakuje odblasków, które wymagane są, kiedy zamontowane są lampy nieodblaskowe (nadgorliwy diagnosta może się przyczepić na przeglądzie). No i panel klimatronika jeszcze stary, tzn. bez pomarańczowego znaczka.

To tyle co na razie rzuciło mi się na ślepia :D:D:D

rockjajo 09-05-2011 19:03

Odp: Mondeo MK3 ocena auta
 
dzięki kolego za trafne uwagi:) wygląd zewnętrzny jak dla mnie wymarzony...tylko pytanie czy to nie jest jakas podpucha;/ a nie wiem czy opłaca się ciągnąć mechanika 220km w jedna strone...

berater 09-05-2011 19:18

Odp: Mondeo MK3 ocena auta
 
Ten samochód ma mocno cofnięty licznik. Sądzę, że ma na prawdę ok. 250-350 tys. km.

bluebob 09-05-2011 21:32

Odp: Mondeo MK3 ocena auta
 
Tak jak pisze poprzednik. Licznik może być mocno cofnięty i chyba wszystko na to wskazuje. Reszta może być tylko modyfikacją poprzedniego właściciela, albo ... coś tam było do ukrycia.
Chociaż te wizualne modyfikacje niekoniecznie oznaczają rozbitka. Tylko te kilometry na liczniku...

rafiraptor 10-05-2011 16:24

Odp: Mondeo MK3 ocena auta
 
Otwiera mi się tylko ostatnia fotka na samym dole i jeśli jest to to samo auto, to nie ma ksenonów - brak spryskiwaczy do nich.

AdamJ. 16-05-2011 12:52

Odp: Mondeo MK3 ocena auta
 
Tak jak koledzy piszą, to auto nie ma ksenonów ani trakcji...ogólnie chyba daj sobie spokój z tym autem kolego, bo jakoś dziwnie to wszytsko wyglada, kiedy sprzedający podaje w opisie funkcje wyposażenia, których nie ma w rzeczywsitości.
Dla mnie to jakaś szemrana sprawa...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.