Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Transit (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=101)
-   -   [Transit 1994-2000] Zamienniki blacharskie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=123110)

eMWuGSM 16-02-2011 16:05

Zamienniki blacharskie
 
Ma ktoś sprawdzone zamienniki następujących części:
- błotnik przedni
- płat drzwi przesuwnych
- progi
- wzmocnienie czołowe
- płaszcz kielicha nadwozia

Nie mam przekonania do polcaru, a nie akurat na części blacharskie nie dostalem dobrych cen w moich zaprzyjaźnionych serwisach, stąd chciałbym jakies sprawdzone zamienniki. Pozdrawiam.

wojtekjanus 16-02-2011 16:48

Odp: Zamienniki blacharskie
 
Sprawdź może BHMD. Mają katalog i cennik "on line" ze sporym asortymentem.
Brałem od nich przednie błotniki, progi, reperaturki tylnych błotników oraz klapy i blacharz nic nie narzekał...

eMWuGSM 16-02-2011 23:00

Odp: Zamienniki blacharskie
 
Wiesz, z Polcara to jest ruska ruletka. Do Navary jak brałem błotnik, to myslałem ze mnie ......... weźmie, nei wiem co za formy mieli, ale moje połamane zbłotniki były bardziej podobne do nowego fabrycznego, niż te zamienniki.

jutro biore 2.5DI 100 (o dziwo polski salon '98r) lekko uderzonego. graty w wiekszości mam, ale jak mam juz robić ryj to próg i reperaturke też zrobie ;)

MAX 8105 17-02-2011 09:44

Odp: Zamienniki blacharskie
 
sprawdz tu ja odnich biore czesci i jest ok.Titan Parts
ul. ŻURAWIA 59
15-535 Białystok
tel.: 85 744 00 20
fax: 85 733 52 53
tel./kom: 883 004 2

Marek Opole 30-03-2011 19:43

Odp: Zamienniki blacharskie
 
Witam,czy ktoś wie czy są dostępne reperatórki lub całkiem nowe mocowania resora tylnego ? Moje powoli zaczynają wchodzić w podłogę i zaczynam sie przygotowywać do remontu blacharskiego ,mój ford to rocznik 90 krótki-niski-osobowy.

Może ktoś ma sprawdzony sposób na tę przypadłość :)

neo2k 02-04-2011 19:36

Odp: Zamienniki blacharskie
 
robiłem swojego przy użyciu blach z polcaru, zresztą innych dostać na miejscu nie mogłem i wprawdzie rewelacji nie było ale i tez nie było jakichś specjalnych problemow.

eMWuGSM 03-04-2011 01:23

Odp: Zamienniki blacharskie
 
Polcar to tylko dostawca, ale chodzi mi o to kto jest producentem AP, AL, Klokkerholm ?

neo2k 09-04-2011 18:15

Odp: Zamienniki blacharskie
 
Cytat:

Napisał eMWuGSM (Post 1630803)
Polcar to tylko dostawca, ale chodzi mi o to kto jest producentem AP, AL, Klokkerholm ?

tego nie wiem, na blachach byly tylko naklejki polcaru

eMWuGSM 17-05-2011 08:17

Odp: Zamienniki blacharskie
 
Dobrze, teraz mogę się wypowiedzieć

Błotniki '95-00 (na jajkowaty kierunek) mam z InterCars (prodcent AL) - dobrze pasują.
Reperaturka krótka nadkola do progu przód (poszycie zewnętrzne) PolCar (producent Klokkerholm) - dobrze pasuje.
Reperaturka wewnętrznego poszycia progu przód (długa) PolCar (producent AP) - dobrze pasuje.
Okular reflektora - Polcar (producent AL) - dobrze pasuje
Belka dolna zderzaka - Polcar (producent AL) - w miarę dobrze pasuje.
Reperaturka nadkola tył - Polcar (producent Klokkerholm), ale są już tylko PRAWE (!)


W niedługim czasie będe składał tył, póki co wziałem się za przód.

Orem 22-01-2022 09:40

Odp: Zamienniki blacharskie
 
2 załącznik(i)
Panowie czy w obecnym czasie elementy podłużnic i podłużnice takie jak na zdjęciach w moim poście są gdzieś w Polsce dostępne?

Pytanie 2 czy ta dłuższa podłużnica z mk2 będzie pasowała do mk5 (mam platformę z kontenerem, krótki, benzyna.
Zdjęcia w załączniku poniżej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.