Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Nawigacja zemną nie gada (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=199084)

Rufuello 14-02-2014 19:23

Nawigacja zemną nie gada
 
Witam jestem nowy wiec na wstępie wszystkich pozdrawiam
Mój problem polega na tym ze jak wpisze adres to nawigacje powie ze trasa została wyznaczona na mapie widzę gdzie mam jechać ale strzałka cały czas pokazuje ze mam jechać prosto a nawi już więcej nic nie gada tak samo dojeżdżający do skrzyżowania na mapie widzę ze mam skręcić np. W lewo ale strzałka na conwersie i navi pokazuje dalej na wprost jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem ?

artur1970 14-02-2014 19:26

Odp: Nawigacja zemną nie gada
 
Pytasz o NX?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

TU masz wszystkie pytania i wszystkie odpowiedzi.

Rufuello 15-02-2014 08:48

Odp: Nawigacja zemną nie gada
 
Próbowałem zmienić soft na nowszy itp nawet byłem w fordzie włożyli płytę z nawi z 2014 i dalej to samo odcięcie akurat tez nic nie daje przywrucenie ustawień fabrycznych tez nic nie daje ale może można ja jakoś całkowicie zrestartowac?

artur1970 15-02-2014 09:02

Odp: Nawigacja zemną nie gada
 
A ile satelit widzi nawi?

Rufuello 15-02-2014 16:59

Odp: Nawigacja zemną nie gada
 
A jak to sprawdzic

artur1970 15-02-2014 17:06

Odp: Nawigacja zemną nie gada
 
Musisz być autem na zewnątrz i nacisnąć przycisk INFO w nawi

Rufuello 15-02-2014 18:35

Odp: Nawigacja zemną nie gada
 
Pokazuje od6 do 8 satelit

Rufuello 17-02-2014 18:52

Odp: Nawigacja zemną nie gada
 
Ponawiam pytanie czy można jakoś caukowicie zrestartowac nawigacje próbowałem odłączyć Kleme na pół godziny zrestartowala sie ale nie do końca bo historia została przywracanie ustawień fabrycznych tez nic nie dało

rezowy 15-08-2023 10:50

Error nawigacji - zero kalibracji.
 
Jakiś czas temu doszło do kolizji i od tegoż czasu, poza błędnymi (o 20%) wskazaniami spalania (chwilowego jak i średniego) moja nawigacja w Convers+ się kalibruje i kalibruje... I kalibruje się już prawie 9 miesięcy - od 0% do max 50 - zwiedzając Europę "palcem po mapie". Raz pokazuje mi, że jestem w Danii, innym razem, że na Węgrzech. Miło ze strony Forda, że wysyła mnie na wakacje :D Ale wolałbym, żeby wrócił do rzeczywistości i pokazywał faktyczną lokalizację.
Ktoś spotkał się już z podobną usterką?
Jakieś rady?

leszcz 15-08-2023 11:14

Odp: Error nawigacji - zero kalibracji.
 
Cytat:

Napisał rezowy (Post 3466890)
Ktoś spotkał się już z podobną usterką?
Jakieś rady?

Ile widzi satelit ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.