Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Czy taki przedłużacz pasuje do tylnych pasów? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=120013)

Alecki 16-01-2011 11:12

Czy taki przedłużacz pasuje do tylnych pasów?
 
1 załącznik(i)
Rodzina mi się powiększa i by łatwiej wpinać foteliki z tyłu chcę kupić przedłużacz do pasów. Jedyny jaki znalazłem robi Carpoint. Jednak otwór w sprzączce jest dłuższy niż w fabrycznym pasie. Czy ktokolwiek przymierzał ją, czy pasuje?

anastazyy 16-01-2011 11:17

Odp: Czy taki przedłużacz pasuje do tylnych pasów?
 
Kolego to z tyłu w mondeo mk4 są tak krótkie pasy że cięzko jest przypiąć fotelik. Sam jestem teraz na etapie myślenia nad zakupem fotelika i myślałem o bazie familyfix maxi-cosi pasuję do 2 przedziałów wagowych 1 i 2. Może to by rozwiązało problem z długością pasów.

Alecki 16-01-2011 12:35

Odp: Czy taki przedłużacz pasuje do tylnych pasów?
 
Ja już mam komplet fotelików po obecnych dzieciakach. Mieszczą się, ale bardzo ciężko dostać się do klamer. Dlatego szukam przedłużek.

anastazyy 16-01-2011 14:47

Odp: Czy taki przedłużacz pasuje do tylnych pasów?
 
aha no to trochę lipa. Proszę jak kupisz to daj znak czy pasują bo rzeczywiście jak jest ciężki dostęp to jak nie kupię familyfix'a to chyba też zainwestuję w owe przedłużacze.
pozdrawiam

Alecki 15-02-2011 08:45

Odp: Czy taki przedłużacz pasuje do tylnych pasów?
 
2 załącznik(i)
Cytat:

Napisał anastazyy (Post 1578288)
Proszę jak kupisz to daj znak czy pasują

Kupiłem te - bez regulacji długości:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

I choć mają dłuższy otwór to pasują do Mondeo.

Pozdrawiajka,
Alek

jarkarol 15-02-2011 09:58

Odp: Czy taki przedłużacz pasuje do tylnych pasów?
 
Cytat:

Napisał anastazyy (Post 1578101)
Kolego to z tyłu w mondeo mk4 są tak krótkie pasy że cięzko jest przypiąć fotelik. Sam jestem teraz na etapie myślenia nad zakupem fotelika i myślałem o bazie familyfix maxi-cosi pasuję do 2 przedziałów wagowych 1 i 2. Może to by rozwiązało problem z długością pasów.

jak rozumiem problem powstaje tylko wtedy gdy chcemy zamontowac dwa lub trzy foteliki ?
Ja u siebie mam Maxi-Cosi Tobi i nie mam zadnego problemu z montazem.

Alecki 15-02-2011 12:01

Odp: Czy taki przedłużacz pasuje do tylnych pasów?
 
Problem jest z trzema fotelikami - są tak blisko siebie, że bardzo ciężko jest wcisnąć rękę miedzy nie, by wpiąć/wypiąć pas.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.