Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Ekran Podsufitowy w MK III (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=19117)

RECONDO 08-12-2006 20:24

Ekran Podsufitowy w MK III
 
W najbliższym czasie zamierzam zamontować w swoim MONDEO MK III kombi ekran podsufitowy - szukam jednak osób które mają większe doświadczenie wynikające z posiadania takiego zestawu w aucie. Będę wdzięczny za podzielenie się uwagami na temat zalet i wad takiego rozwiązania. :fcp1

leszek 09-12-2006 08:46

też tak myślałem ale mam szyber dach i kupiłem przenośne dvd i jestem z tego bardziej zadowolony
kontrast w tych monitorach nie jest za ładny i jak jadą trzy osoby z tyłu to jest problem i słuchawki trzeba podpiąć znów kable wiszą i monitor dla mnie jak dla kierowcy jak coś koło mnie wisi to mnie w kuża na krutką metę ok ale na długi wyjazd 1500km szajs
to lepiej w zagłówkach
osobiście mam przenośne i na miejscu można podpiąć do telewizora i jest wtedy git

Bart 10-12-2006 18:15

RECONDO, widziałem w ASO - firmy SONY... Mieli akurat promocję i "tylko" 2000 zł kosztowało :) Oczywiście podsufitowe...

RECONDO 10-12-2006 19:18

W tej sprawie nie będę ASO fatygował :fcp2 szukam ofert min. na allegro [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Bart 10-12-2006 19:20

RECONDO, nie kupuj nic "NONAME" - jest taki kiepski kąt i obraz, że tylko będziesz przeklinał...

[ Dodano: 2006-12-10, 20:22 ]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ja bym wolał raczej taki patent niż podsufitowe...
Tylna kanapa ma widok, a i z przodu można oglądać...

[ Dodano: 2006-12-10, 20:23 ]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Powyżej tańsza wersja - masz 2 DIN - w jedno pakujesz taki LCD w drugie zwykłe radio.

[ Dodano: 2006-12-10, 20:25 ]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ciekawe czy to sie w 2 DIN zmieści :)

wolker12 10-12-2006 19:40

Polecam jakies radyjko z wyświetlaczem i monitorki w zagłówkach .Jam u siebie mam radio z monitorem i zastanawiam sie właśnie na monitory w zagłówkach .Ale decyzja należy do ciebie.

kiceksc 10-12-2006 19:49

Cytat:

Napisał Bart
Ja bym wolał raczej taki patent niż podsufitowe...
Tylna kanapa ma widok, a i z przodu można oglądać...

Bart, moim zdaniem to niezbyt trafiony pomysł jak dla pasażerów tylnej kanapy. Po 1 będą cały czas siedzieć z głowami na środku. Po 2 i chyba najważniejsze to radio jest umieszczone dość nisko, dobra troche się wysuwa się do góry, ale i tak będzie troche przeszkadzał lewarek, no i oczywiście związana z nim zmiana biegów.
Gdyby radio było wyżej to w ostateczności ok, ale tak to (moim zdaniem) takie radyjko to tylko dla kierowcy i pasażera obok.

Ogólnie to co kto lubi :)

PS.
wolker12, mógłbyś zrobić zdjęcie jak się to prezentuje? Zawsze się zastanawiałem jak by to wyglądało :)

wolker12 10-12-2006 20:02

Jak dla mnie to mi wystarcza ale myśle nad dodatkowymi monitorami własnie na tył.
A to zdjęcie z moim radiem
http://img378.imageshack.us/img378/4538/dsc00823bm2.jpg

RECONDO 10-12-2006 20:15

W całej tej inwestycji chodzi mi o dzieci - ekran podsufitowy daje im możliwość wygodnego "krzystania" podczas jazdy, są różne rozwiązania multimedialne ale ten moim zdaniem jest przyzwoity cenowo. Myślałem też o ekranach w zagłówkach ale są mniejsze i droższe (zapewne) dodatkowo nie można ich regulować (to wynika z instrukcji).

kiceksc 10-12-2006 20:30

No to chyba najlepsze wyjście (ekran podsufitowy), chodź z regulacją w zagłówkach dało by rade ;) Zawsze można sam zagłówek ustawić :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.